728 x 90

اعتراف سرکرده نیروهای انتظامی: در برخی شهرها مانند تهران، شیراز و اصفهان در سال۹۸، در بیش از ۱۵۰نقطه درگیری وجود داشت

قیام آبان ۹۸
قیام آبان ۹۸

سرکرده یگانهای ویژه نیروی انتظامی که مسئول سرکوب اعتراضیهای مردمی است، در گفتگویی با خبرگزاری نیروی تروریستی قدس (تسینم) به تاریخ ۲۱مهر درباره قیامهای سال۹۶و ۹۸ و مأموریت یگانهای ویژه سرکوبگر در سرکوب قیامها اعتراف کرد. وی گفت: ناآرامی‌های سال۹۸ نیز با وجود گستره زیادتر از ناآرامی‌های سال۹۶ دو روز طول کشید، شاید در برخی شهرها مانند تهران، شیراز و اصفهان در سال۹۸، در بیش از ۱۵۰نقطه درگیری وجود داشت.

حسن کرمی که از سال۱۳۹۱ سرکرده یگانهای ویژه نیروی انتظامی است، گفت: چند مأموریت سنگین ما در این چند سال مربوط به سال۹۶ و ۹۸ بود، ناآرامی‌های سال۹۶، موضوع جدیدی بود که با آن مواجه می‌شدیم که خوشبختانه در دو هفته جمع شد، ناآرامی‌های سال۹۸ نیز با وجود گستره زیادتر از ناآرامی‌های سال۹۶، دو روز طول کشید، شاید در برخی شهرها مانند تهران، شیراز و اصفهان در سال۹۸، در بیش از ۱۵۰نقطه درگیری وجود داشت.

البته در سال۹۷ اعتراضات بعد از سقوط هواپیمای اوکراینی و تنش آبی خوزستان، دشمن افرادی را در کشور دارد که روی آنها سرمایه‌گذاری کرده، آنها در صورت بروز یک اتفاق و تجمع، صحنه را به هم می‌ریزند.
در همین انتخابات ریاست‌جمهوری، برنامه‌های زیادی داشتند و در فضای مجازی کار زیادی کردند که صحنه‌های آرام را تبدیل به اعتراضات کنند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات