728 x 90

اعتراف روزنامه حکومتی به گسترش حملات مسلحانه به نیروهای امنیتی و انتظامی رژیم آخوندی

کشف سلاح - عکس از آرشیو
کشف سلاح - عکس از آرشیو

روزنامه حکومتی وطن امروز ۳۰آبان، با ترس و وحشت از گسترش حملات مسلحانه به نیروهای امنیتی و انتظامی رژیم آخوندی اعتراف کرد.

وطن امروز نوشت: به‌رغم دشمنی تثبیت‌شده دشمنان انقلاب اسلامی و معاندان تمامیت ارضی کشورمان و تلاش برای ضربه زدن به کشورمان به انحای مختلف، در سال‌های اخیر به شکل محسوسی شاهد برنامه‌ریزی برای به مخاطره کشاندن امنیت شهرها هستیم. به عبارت دیگر، اگر تا پیش از این بیشتر تلاش دشمنان کشورمان برای ناامن کردن امنیت مرزی ایران بود، در سال‌های اخیر تلاش شده با ناامن‌سازی امنیت شهرها، عملاً باعث تضعیف اقتدار نظام شوند.
تجهیز اشرار به سلاح گرم جدای از این‌که امنیت شهرها را در شرایط عادی به مخاطره می‌اندازد، این فرصت را نیز به‌وجود می‌آورد تا در موقعیتهایی همانند آشوب‌های خیابانی، با فعال کردن شبکه اشرار مسلح، خیابان را تبدیل به میدان زد و خورد با نیروهای امنیتی کنند. .
در چنین شرایطی با لحاظ کردن نقشه جریانهای ضد انقلاب برای بهره‌گیری از شبکه‌های مسلح اشرار در میانه آشوب‌های خیابانی، اهمیت کار مدافعان امنیت بیش‌از‌پیش مشهود می‌شود...
انتشار زنجیره‌یی اخبار... پرسنل نیروی انتظامی که عمدتاً هم در جریان درگیری با اشرار مسلح [کشته می‌شوند] با کمترین نمود اجتماعی و رسانه‌یی همراه بوده است...

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات