728 x 90

اعتراف دختر پاسدار حسن ایرلو سفیر به‌هلاکت‌رسیده رژیم در یمن و از سرکردگان نیروی تروریستی قدس

پاسدار جنایتکار حسن ایرلو
پاسدار جنایتکار حسن ایرلو

فاطمه ایرلو، دختر پاسدار جنایتکار حسن ایرلو، از سرکردگان نیروی تروریستی قدس و سفیر به هلاکت رسیده رژیم آخوندی در یمن، در مصاحبه با خبرگزاری رسمی رژیم به نقش جنایتکارانه پدرش در جنایت علیه مجاهدین در اشرف اعتراف کرد. وی گفت:

پدرم یکی از مؤسسان و جزء ۵۳نفری بودند که با حاج احمد متوسلیان به لبنان رفت و در سال‌های دفاع مقدس نیز به اتفاق برادرانشان به جبهه عازم شد.

وی افزود: البته بسیاری از اقدامات پدرم به‌دلیل ملاحظات امنیتی مطرح نشده و حتی ما نیز از آن بی‌خبر هستیم، تا حدی که پس از (مرگ) متوجه شدیم که ایرلو در زمان تخلیه مجاهدین از پادگان اشرف جزو نیروهای اصلی عملیات بود. (خبرگزاری حکومتی ایرنا ۶بهمن۱۴۰۰)

 

اشاره دختر پاسدار به‌هلاکت رسیده حسن ایرلو دیپلمات تروریست رژیم که وی جزو نیروهای اصلی عملیات علیه اشرف بوده قتل‌عام مجاهدان اشرف در حمله جنایتکارانه ۱۰شهریور سال۹۲ به اشرف است که طی آن ۵۲مجاهد قهرمان به‌دست پاسداران و مزدوران جنایتکار رژیم به‌شهادت رسیدند.

 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران روز یازدهم شهریور ۱۳۹۲ اعلام کرد:

قتل‌عام بزرگ اول سپتامبر در اشرف به دستور شخص خامنه‌ای و توسط نیروهای تحت‌امر مالکی در هماهنگی کامل با نیروی تروریستی قدس صورت گرفته است. مقاومت ایران ضمن افشای جزئیات بیشتری از موضوع، خواهان تشکیل یک کمیته حقیقت‌یاب بین‌المللی برای انجام تحقیقات بی‌طرف و همه‌جانبه در مورد این جنایت بزرگ و محاکمه و مجازات عاملان آن است:

۱-طرح این کشتار از مدتی پیش از سوی خامنه‌ای به نیروی قدس محول شده بود تا از طریق دولت عراق به اجرا درآورد. طبق طرح همه ساکنان اشرف باید کشته یا به گروگان گرفته می‌شدند. به‌دنبال بمباران شیمیایی حومه دمشق و بالا‌گرفتن احتمال حمله نظامی آمریکا به سوریه، خامنه‌ای خواستار تسریع پروژه کشتار اشرف شد.

۲-قاسم سلیمانی، سرکرده نیروی تروریستی قدس، در روز سه‌شنبه ۵شهریور شتاب‌زده به عراق رفت و خارج از ساعت اداری (ساعت۱۰۳۰ شب) به دیدار مالکی رفت. در این دیدار مسأله حمله احتمالی آمریکا به سوریه و کشتار اشرف مورد بحث قرار گرفت. سلیمانی در این دیدار که فالح فیاض، مشاور امنیت ملی مالکی، نیز حضور داشت در مورد زمانبندی حمله به اشرف با مالکی به توافق رسید. به این ترتیب اقدامهای عملی این حمله که مقدمات آن از قبل فراهم شده بود پس از سفر سلیمانی آغاز شد.

 

بیانیه سی و سومین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

فصل هفتم-مبارزه بدون تزلزل برای سرنگونی، حماسه‌های پایداری در اشرف و لیبرتی

۴۴-حمله ددمنشانه ”لشکر کثیف“ مالکی به قرارگاه اشرف و قتل‌عام ۵۲ تن از ساکنان آن در ۱۰ شهریور ۹۲ فقط یک تعرض ساده از جانب دشمن به مقاومت نبود. این حمله، طرح خامنه‌ای برای نابودی کامل مقاومت بود. او می‌خواست در آستانه خوردن زهر اتمی، مشابه‌ قتل‌عام زندانیان سیاسی پس از ”زهر آتش بس“ در سال ۶۷، از دست مقاومت به کلی خلاص شود.

بیانیهٔ رسمی سپاه پاسداران و سرکردگان رتبهٔ اول آن، اظهارات وزیر اطلاعات و شرکت پاسدار قاسم سلیمانی در اجلاس مجلس خبرگان برای توضیح پیرامون این کشتار، نشان می‌دهد که این حمله اهداف شوم و بسا فراتری را پیگیری می‌کرده است. سرکردگان رژیم بلافاصله این حمله را پیروزی استراتژیک و مهمتر از ”عملیات مرصاد“ و دارای تأثیرات منطقه‌یی توصیف کردند و از احتمال کشته شدن مسئول شورا در این عملیات سخن گفتند.

زمینه سازیها، شیطان‌سازیها و حمله‌های مداوم علیه مسئول شورا و کیان شورا از اول سال ۹۲به‌طور حیرت انگیزی بالا گرفت (بیانیه سی و سومین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران ۱۳۹۲).

 

خبرگزاری فارس (رژیم) -۱۳شهریور۹۲

یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، به سخنان سردار حاج قاسم سلیمانی در نطق دیروز وی در مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: سردار سلیمانی در این جلسه به قضیه عراق و اردوگاه اشرف پرداخت که بیش از ۵۰ نفر از آنها کشته شدند که بسیاری از آنها از سران منافقین بودند و ۱۰ نفر نیز مفقود شدند و این قضیه، مهمتر از حمله مرصاد بود (خبرگزاری فارس رژیم ۱۳شهریور۹۲).

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c0eedb09-4d81-46c0-8873-2cb2f6c7140c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات