728 x 90

اعتراف خامنه‌ای به جنگ‌افروزی در منطقه

خامنه‌ای در سخنرانی جمعه آخر رمضان با صراحت از دخالت در کشورهای منطقه گفت و تأکید کرد باز هم دست مزدوران محلی را پر می‌کند، دستی که در جریان تحریم از سلاح خالی شده.

خامنه‌ای: «تنها مشکل او دست تهی از سلاح او است. به هدایت و مدد الهی برنامه‌ریزی کردیم».

یکی از مزدوران منطقه‌یی در تشریح سطح همکاری و تبادلات رژیم با گروه‌های تروریستی گفت: «پهپادهایی که موشک حمل می‌کنند و موشکهای آنها به هدف برخورد می‌کند و این پهپادها با موفقیت برمی‌گردد این موفقیت بسیار بزرگی است که نشان‌دهنده هماهنگی بین اعضای مقاومت است بین نظام جمهوری اسلامی ایران و دیگر گروهها و کشورهای مقاومت». (خالد قدومی، نماینده حماس در تهران»

ارسال سرمایه و سلاح و موشک به منطقه در شرایطی انجام می‌شود که بیش از ۵۰میلیون ایرانی در زیر خط فقر و فلاکت دست و پا می‌زنند و میلیونها ایرانی نان شب ندارند.

فلاحت‌پیشه: «ما شاید ۲۰ تا ۳۰میلیارد دلار به سوریه پول دادیم و باید از سوریه پس بگیریم. پول این ملت آنجا هزینه شده است».

سوز و گداز از ضربه استراتژیک بر اثر هلاکت قاسم سلیمانی آخرین نالهٔ خامنه‌ای در روضهٔ موسوم به قدس بود.

خامنه‌ای: «روز قدس امسال اولین قدسی است که در آن قاسم سلیمانی عزیز ما حضور ندارد».

خامنه‌ای نگفت چگونه با گروگان‌گیری و آدم‌کشی در منطقه، خطوط سیاسی‌اش را پیش می‌برد اما یک پاسدار سیاسی‌ او را لو داد.

امیر عبداللهیان ۱۵فروردین ۹۹: «دست‌آوردهای سردار سلیمانی در منطقه و در سطح بین‌المللی برای دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران آن‌چنان تولید و باز تولیدی در میز مذاکره داشت که اگر این عقبه را جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات خودش نداشت شاید هیچگاه دیپلماتهای ما در دنیا مورد توجه قرار نمی‌گرفتند».