728 x 90

شعار «رضا شاه روحت شاد» با اسکورت پلیس!

شعار «رضاشاه روحت شاد »با اسکورت پلیس
شعار «رضاشاه روحت شاد »با اسکورت پلیس

روزنامه جمهوری در شماره ۵تیر ۹۷ خود برای رو کردن دست رقیب در جنگ باندی، طی یک اعتراف بی‌سابقه به یک فقره تلاش برای منحرف کردن تظاهرات و قیامهای مردم با شعارهای انحرافی اعتراف و فاش کرد شماری از افراد که در جریان تظاهراتهای اخیر تهران شعار «رضا شاه روحت شاد» می‌دادند، از باند خامنه‌ای بودند که با اسکورت پلیس و آزادانه این کار را می‌کردند.

روزنامه حکومتی جمهوری این موضوع را در مقاله‌یی با عنوان «برنامه‌سازی برای سقوط دولت!» آورده و ضمن اشاره به طرح و برنامهٔ‌ باند مقابل برای ساقط کردن دولت روحانی نوشته:‌

«این جماعت آن‌قدر بی‌پروا شده‌اند که عده‌یی را با شعارهای بی‌سابقه رضا شاه روحت شاد و مرگ بر مفت‌خور، روانه مجلس می‌کنند و آنها نیز با مشایعت پلیس آزادانه مانور می‌دهند. این جماعت دقیقاً همان دسته و گروهی هستند که در نماز جمعه تهران و راهپیمایی‌ها حضور دارند».

 

پیش از این نیز در نوارهایی که از جلسات توجیهی پاسداران و لباس شخصیها افشا‌ شده بود مشخص بود که یکی از روشهای پاسداران و دستگاههای بدنام اطلاعات نظام، تلاش برای منحرف کردن تظاهرات و اعتراضهای مردم با شعارهای انحرافی است، اما حالا روزنامه جمهوری با زبان اشهد خودش یه نمونه رو در جنگ باندی لو داده است که به‌خوبی همدستی و هماهنگی استبداد مذهبی با استبداد سلطنتی را نشان می‌دهد.

 

”البته خمینی“دنبالچه جنگ ضدمیهنی و یک فقره غلط اضافی!

بچه شاه در کیهان پدرش ادعا کرده است با "اعضای سابق" مجاهدین گفتگو کرده و مجاهدین "زنان را مجبور به حجاب می‌کنند"!

تا اینجا یک فقره غلط اضافی به‌نقل از مأموران ساواک آخوندی و انجمنهای نجاست،که با ناشیگری تحت عنوان لو رفته "اعضای سابق" یعنی اعضای لاحق وزارت بدنام، ارائه می‌شود.

اما همجنسی ارتجاعی و وحدت تاریخی شاه و شیخ، به انجمنهای نجاست (انجمنهای نجات اطلاعات آخوندها) ختم نمی‌شود بلکه تا "فتح قدس از طریق کربلا" امتداد دارد.

طفل عقب‌مانده شاه گفته است که اصلاً نمی‌تواند تصور کند که ایرانیان رفتار مجاهدین را در جنگ ایران و عراق ببخشند...

برای یک دنبالچه جنگ ضدمیهنی، جنگی با یک میلیون کشته و یک میلیون معلول و مجروح و ۲میلیون آواره و هزار میلیارد دلار خسارت "موهبتی الهی" است! به اهتزار در آوردن پرچم صلح عادلانه توسط شورای ملی مقاومت ایران و سازمان مجاهدین خلق ایران هم ضدارزش است و گوئیا کسی باید آنها را به‌خاطر شعار صلح و آزادی و به‌خاطر عملیات ارتش آزادیبخش ملی و ریختن جام‌زهر آتش‌بس به حلقوم خمینی، ببخشاید!

در این قبیل موارد هموطنانمان در داخل ایران می‌گویند: بی‌شرف حیا کن!

اما وقتی کار به آنجا می‌رسد که بچه شاه، طابق النعل‌بالنعل مانند پاسداران نظام ادعا می‌کند مردم ایران بین رژیم و مجاهدین، همین رژیم را انتخاب می‌کنند، دیگر بی‌حیایی سلطنتی-آخوندی و اهانت رذیلانه به مردم ایران به تعفن و گندیدگی "البته خمینی" راه می‌برد. اینچنین شیخ و شاه دست در دست یکدیگر به زباله‌دان تاریخ می‌روند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/4883e14b-56ab-408c-8376-7e36b28ba405"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات