728 x 90

اعتراف به جنگ باندهای رژیم در پس عدم رأی اعتماد به وزیر روحانی

مجلس ارتجاع -۲۲مرداد۹۹
مجلس ارتجاع -۲۲مرداد۹۹

در جریان جنگ گرگها و رد وزیر پیشنهای آخوند روحانی، روزنامه حکومتی شرق ۲۳مرداد نوشت: «رأی نیاوردن مدرس خیابانی در شرایطی است که دو وزیر روحانی در صف انتظار استیضاح قرار دارند و همه اینها یعنی مجلس چراغ قرمزش را برای روحانی روشن کرده و تعارضی که قابل پیش‌بینی بود، نمایان شده است».

این منبع افزود: «احتمالا غیبت روحانی می‌تواند معلول دلخوری و شکراب‌بودن رابطه دولت و مجلس بوده باشد. مجلس هم پاسخ این غیبت را نه‌تنها در رأی‌ندادن بلکه در ممانعت از دفاع جهانگیری به‌جای روحانی داد».

شرق در ادامه نوشت:

«رابطه دولت و مجلس در دو موردی که اخیراً نشانه‌هایش رسانه‌یی شده، چندان رضایت‌بخش نبوده است؛ یکی در ماجرای کنکور که مجلس و شخص قالیباف اصرار به تعویق آن داشت، در حالی‌که دولت و ستاد مقابله با کرونا آن را به صلاح ندانست. قالیباف چند بار از تریبون مجلس درباره تعویق کنکور صحبت کرد و حتی کمیسیون آموزش را مأمور پیگیری ماجرا کرده بود؛ اما در نهایت تیرش به سنگ خورد. در ماجرای جلسه شورای اقتصادی سران قوا نیز قالیباف از درِ مخالفت با طرح‌های دولت درآمده است. مجلس از این‌که سکان اقتصادی دست دولت است، گلایه‌مند است.

جهانگیری روز گذشته فرصت صحبت پیدا نکرد، ولی اصغر عنابستانی، نماینده سبزوار، خطاب به او گفت: جهانگیری، به‌جای این‌که این‌قدر به فکر جا‌انداختن آدم‌هایتان باشید، کمی هم به فکر مردم باشید. آقای مدرس بازداشتی فتنه را در رأس یکی از شرکت‌های بزرگ بازرگانی گذاشته‌اید؛ کسی که مراجع رسمی درباره او نامه داده‌اند و گفته‌اند به او پست داده نشود».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d0ebe6a4-5fa8-4393-86db-2e9c8d1e7923"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات