728 x 90

فضحیت توافق وطن‌فروشانه خامنه‌ای با چین؛ هراس رژیم از روشنگری مجاهدین و اعتراضات مردمی

قرارداد خائنانه رژیم آخوندی با چین
قرارداد خائنانه رژیم آخوندی با چین

تلویزیون حکومتی:

با جامعه لجبازی مواجه هستیم

از آنهایی که با محوریت مجاهدین ذاتا با فلسفه نظام مشکل دارند

انتظاری نیست که بیایند بشکن بزنند برای سند همکاری با چین

 

تلویزیون رژیم ۱۴فروردین ۱۴۰۰:

کیومرث یزدان پناه استاد دانشگاه تهران: افکار عمومی را باید قانع کرد آن هم افکار عمومی کشوری مثل ایران که ذاتاً بخشی از آن لجباز هستند وقتی شما با یک جامعه لجبازی مواجه هستید

 

این نگرانی وجود دارد که مبادا اینها به بهانه سرمایه‌گذاری روی حوزه نفت و گاز در حوزه نمیدونم مسائل دفاعی امنیتی خدای نکرده بیایند یک زمانی ما متوجه بشویم که نه تبدیل شده عملاً به پایگاه چینیها یا بستر فراهم بشود برای انتقال ناوهای جنگی چینی چون چینیها عنقریب تا دو سال آینده بزرگ‌ترین ناوهای جنگی را خواهند ساخت

متأسفانه یک فضای لجام‌گسیخته و بی‌در و پیکری هست و عملاً تبدیل به یک تهدید علیه امنیت ملی ما شده هر کسی به هر شکلی که دلش می خواهد یعنی هر فردی یک رسانه مختار بدون مانع و بدون مزاحم هر جوری تحلیل بکنه آن بسیار خطرناک است که باید فکری بحالش کرد یک بخش هم معمولاً برمی‌گردد به‌هرحال آنهایی که ذاتا با فلسفه جمهوری اسلامی ایران مشکل دارند مخالفش هستند در خارج از کشور با محوریت (مجاهدین) گروه اپوزیسیون.

 

مجری: در فضای مجازی می‌بینیم حمله می‌شود به قرارداد ایران و چین بدون قضاوتی که ما بخواهیم انجام بدهیم هی این کلید واژه ترکمنچای چه تناسبی بین واقعاً ترکمانچای در آن زمان و این قرارداد وجود دارد که این همه رسانه‌های حالا مقابل جمهوری اسلامی ایران آن‌قدر دارند این کلید واژه را وایرال می‌کنند به‌قول معروف از آن استفاده می‌کنند هشتک اش می‌کنند و می‌زنند در واقع قرارداد ایران و چین را از طریق این کلمه.

 

امید گلزاری: ما یک اپوزیسیون داریم یک خود ملت را داریم که در فضای مجازی دارند فعالیت می‌کنند در هیچ جای این سند همکاری اشاره‌یی به هیچ شهری و منطقه‌یی به هیچ جایی نشده که قرار است واگذار بشود فروخته شود یا کاری انجام می‌شود صرفاً به مکران اشاره شده آن هم برای ساخت و ساز و توسعه. (تلویزیون جام جم یک رژیم ۱۴فروردین۱۴۰۰)

 

زوزه‌های حکومت آخوندی از افشاگری مجاهدین در مورد قرارداد وطن‌فروشانه خامنه‌ای

آخوند حسینی امام جمعه رژیم در بندر دیر:

مجاهدین که با توپ و تانک می‌خواستند ایران را بگیرند

حالا به فکر استقلال کشور افتاده‌اند

علی حسینی امام جمعه بندر دیر: دشمن از طریق شبکه‌های ماهواره‌یی و فضای مجازی درصدد مأیوس و منحرف کردن جوانان از خط انقلاب است که متأسفانه در داخل نیز کسی نسبت به هشدارهای رهبری در خصوص مدیریت فضای مجازی توجه نمی‌کند... این قرارداد و توافق نیست بلکه یک سند جامع راهبردی و نقشه راه است که جنبه اجرایی ندارد (مجاهدین) با توپ و تانک می‌خواستند ایران را بگیرند و فتنه‌گرانی که در سال۸۸ اصل نظام را نشانه گرفتند حالا اینها با فکر استقلال کشور افتاده‌اند. (خبرگزاری مهر رژیم ۱۳فروردین۱۴۰۰)

 

آخوند اکبری امام جمعه رژیم در جیرفت:

مجاهدین از توافق با چین ناراحت هستند

ارکان نظام پشت این سند راهبردی هستند

و خامنه‌ای برای این سند نماینده و رایزن مشخص کرده است

 

روح‌الله اکبری نماز جمعه جیرفت: ( مجاهدین) از توافق ‌ با ‌چین ناراحت هستند. ارکان نظام، پشت این سند راهبردی هستند و ‌ خامنه‌ای ‌برای این سند، نماینده و رایزن مشخص کرده است. (خبرگزاری فارس رژیم ۱۳فروردین۱۴۰۰)

 

 

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس

طرف معامله جمهوری اسلامی کشور چین است

که نه قاسم سلیمانی را ترور کرده

و نه هیچ مقام سیاسی‌اش در جمع مجاهدین وعده جشن و پایکوبی

در پایتخت ایران را داده است

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس:

طرف معامله ایران کشور چین است که نه قاسم سلیمانی ‌را ترور کرده، نه از ترور دانشمندان هسته‌یی حمایت کرده و نه هیچ مقام سیاسی‌اش در جمع (مجاهدین) ‌وعده جشن و پایکوبی در پایتخت ایران را داده و دست آخر این‌که نه با بودجه دولتی‌اش رسانه‌ها و شبکه های تلویزیونی فارسی زبان و جنگ رسانه‌یی و روانی علیه سلامت ذهن و روان ایران و ایرانی به‌راه انداخته! (خبرگزاری حکومتی تسنیم ۱۴فروردین۱۴۰۰)

 

 

سایت معاونت سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه ارتجاع در سپاه پاسداران:

شبکه‌های اجتماعی حرکت به سوی بازآفرینی فتنه ۸۸ در انتخابات

می‌توان به نقش شبکه اجتماعی کلاب هاوس

در گفتگوی مستقیم با عناصر آلوده شبکه‌های امنیتی و مجاهدین

ارتباط مستقیم مجاهدین با مردم و هدایت و راهبری کانون‌های شورشی مجاهدین

‌در بستر امن رمز شده کلاب هاوس اشاره کرد

سایت معاونت سیاسی نمایندگی خامنه‌ای در سپاه پاسداران: کلاب هوس حرکت به سوی بازآفرینی فتنه ۸۸ در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰

بستر انقلاب رنگی، انتخابات ریاست‌جمهوری است. در فتنه ۸۸ توئیتر، فیس‌بوک و سرویسهای گوگل آتش بیار معرکه بودند. اما نقش توئیتر آن‌قدر برای دولت دموکرات مهم بود که دقیقاً در ملتهب‌ترین روزهای آن فتنه مانع از تعطیلی این میکروبلاگ برای اصلاح حفره‌های نرم افزاری شدند.

 اما ۱۲سال پس از آن فتنه شرایط #فضای_مجازی_ول و تحرکات #جریان_تحریف و #جریان_نفوذ با هماهنگی دولت دموکرات آمریکا یعنی جو بایدن بسیار شبیه به وضعیت انتخابات ریاست‌جمهوری ۸۸ شده است.

 این بار تفاوتهای جدی در میزان کمی مخاطب، فقر گسترده سواد رسانه‌ای در این مخاطب، وقوع چندین فتنه مانند ۹۶ و ۹۸ با بستر فضای مجازی یله و رها و سکو هایش، وقوع چندین حمله تروریستی با سکوهای رمز شده نظیر تلگرام، واتس اپ و سیگنال به کشور، دخالت گسترده از طریق عمدتاً تلگرام در انتخاباتهای مجلس ۹۴، ریاست‌جمهوری و شورای شهر ۹۶ و... نسبت به سال۸۸ می‌بینیم.

 اما این بار در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ #جریان_تحریف با کلاب هاوس و سیگنال+ (تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام، سرویسهای گوگل و برخی اپلیکیشنهای خاص بر روی ابزارهای هوشمند که حتی نیازی به اینترنت ندارند، اینترنت ماهواره‌ای و شبکه بلاک چین...) می‌تواند کشور را دچار مشکلات متعدد امنیتی، اجتماعی و سیاسی کند.

 

 اما نقش کلاب هاوس در شناسایی نخبگان، شناسایی شبکه، رهگیری آنان، سرقت اطلاعات نخبگان بر روی ابزارهای هوشمند، نشت گسترده اطلاعات در چت‌های صوتی در اتاقها بواسطه تحریک عناصر امنیتی، شکستن تابو در گفتگوی مستقیم با عناصر آلوده شبکه‌های امنیتی، و (مجاهدین) ... ، ارتباط مستقیم ضد انقلاب، (مجاهدین) ‌با نخبگان و مردم، هدایت و راهبری کانون‌های شورشی مجاهدین ‌در بستر امن رمز شده کلاب هاوس، راهبری و تمرین اقدامات ضدامنیتی، ایجاد دوقطبیهای کاذب در جامعه، مهندسی اطلاعات و اخبار، بستر ساخت گسترده اخبار جعلی، بستر پر تاثیر وارونه نشان دادن حقایق، بستر تعویض جای جلاد و شهید، بستر دخالت گسترده در انتخابات توسط سرویسهای اطلاعاتی غربی، بستر تغییر هویت جوانان و... می‌توان اشاره کرد.

 نکته مهم آنجاست که بیش از ۱۰۰۰ کانال تلگرامی و هزاران اکانت توئیتری و اینستاگرامی، صد های سایت خبری عمدتاً وابسته به #جریان_تحریف به‌عنوان پیوست رسانه‌ای کلاب هاوس فعالیت می‌کنند.

خباثت جریان تحریف برای ایجاد آشوب به نیت نفوذ، کم رنگ. کردن انتخابات و براندازی انقلاب بر هیچ‌کس پوشیده نیست، آقایان مسئول خوب است به تذکرات اول فروردین ۱۴۰۰ خامنه‌ای توجه ویژه‌یی کنید:

و من این را هم عرض بکنم -اینها دیگر اطّلاعات ما است- ملّت عزیز هم بدانند که دستگاههای جاسوسی و سرویس‌های اطّلاعاتیِ کشورهایی و از همه بدتر کشور آمریکا و هم‌چنین رژیم صهیونیستی از چندی پیش و نه امروز دارند تلاش می‌کنند که انتخابات آخر خرداد را بی‌رونق کنند؛ یا برگزار کنندگان را متّهم می‌کنند [و می‌گویند] «انتخابات مهندسی شده» -در واقع برگزار کنندگان انتخابات را دارند متّهم می‌کنند یا شورای محترم نگهبان را متّهم می‌کنند- یا مردم را دلسرد می‌کنند [و می‌گویند] «رأی شما اثری ندارد، در بهبود اوضاع تأثیری نمی‌گذارد؛ چرا بیخودی خودتان را خسته می‌کنید!». با شدّت تمام از این کارها دارند می‌کنند.

و از فضای مجازی هم حدّاکثر استفاده را دارند می‌کنند (سایت حکومتی بصیرت ۱۳فروردین۱۴۰۰).