728 x 90

اعتراض و خشم زلزله زدگان خوی به نبود حداقل امکانات در سرمای زیر صفر درجه

زلزله‌زدگان خوی
زلزله‌زدگان خوی

اعتراض و خشم زلزله‌زدگان خوی

به نبود حداقل امکانات در سرمای زیر صفر درجه

اعتراف رئیس ارگان غارتگر موسوم به بنیاد مسکن

تخریب و خسارت به ۹هزار و ۲۵۰منزل مسکونی در خوی

 

کمکهای مردمی از شهرهای مختلف به زلزله‌زدگان

ممانعت مأموران جنایتکار خامنه‌ای از ارسال کمکهای مردمی به خوی

 

بنابه گزارشات دریافتی، خودداری حکومت آخوندی از تأمین حداقل امکانات برای زلزله‌زدگان خوی در سرمای زیر صفر درجه، مشکلات مردم هر روز حادتر می‌شود:

در نبود کمکهای دولتی، مردم غیور مناطق و شهرهای مختلف کشور کمکهای خود را روانه مناطق زلزله‌زده می‌کنند اما مأموران سرکوبگر در بسیاری موارد مانع رسیدن این کمکها به دست مردم می شوند.

 

مادر زلزله‌زده در خوی:
گناه این بچه‌ٔ ۲۰روزه چیست که در سرما باید بماند؟
از خدا بترسید، چرا جلوی خودروهای کمکهای مردمی را می‌گیرید؟ مگر از جیب خودتان یا اموال پدرتان می‌خواهید کمک کنید؟ (۱۳بهمن ۱۴۰۱)

رئیس ارگان غارتگر موسوم به بنیاد مسکن به گوشه‌یی از خسارات زلزله اذعان کرد و گفت: در جریان زلزله خوی ۹۲۵۰واحد مسکونی تخریب و دچار خسارت شده‌اند (خبرگزاری ایسنارژیم ۱۳ بهمن)

 

درباره وضعیت بحرانی هموطنان زلزله‌زده‌مان در خوی، روزنامهٔ حکومتی خراسان اعتراف کرد: «طی یکی دو روز گذشته تصاویری دردناک از خوابیدن برخی هموطنان در فضای باز و سرمای برف و یخبندان و گلایه‌های آنها از رسیدگی نکردن مسئولان به آنها منتشر شده است... در روستاهای خوی بیش از ۳-۴هزار منزل تخریب شده، تعدادی نیز به‌خاطر ترک برداشتن دیوارها و پس لرزه‌های متعدد، منزل را تخلیه کرده‌اند و در چادر زندگی می‌کنند؛ آن هم در برف و سرما و دمای منفی ۶ درجه». (روزنامهٔ خراسان رژیم ۱۳ بهمن)

زمین‌لرزه خوی تا روز پنجشنبه ۱۳ بهمن ۹۵پس لرزه داشته است. (تلویزیون شبکه خبر رژیم۱۳ بهمن)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/32bb4b7d-83de-4791-bcba-f0f0ef3c1645"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات