728 x 90

اظهارات سرکردگان و امام جمعه‌های رژیم، خط کار کوچک سازی برای فرار از پاسخ نظامی

امیرعبداللهیان وزیر خارجه رژیم آخوندی
امیرعبداللهیان وزیر خارجه رژیم آخوندی

اظهارات سرکردگان و امام جمعه‌های رژیم

خط کار کوچک سازی برای فرار از پاسخ نظامی

در ترس از بالا‌گرفتن آتش جنگ

امیرعبداللهیان وزیر خارجه رژیم که در نیویورک به‌سر می‌برد، گفت: آنچه که در اصفهان اتفاق افتاد، پرواز ۲ یا ۳ ریزپرنده و کوادکوپتر در یک فضای بسیار محدود بود که فوراً هم منهدم شده و مسئولیت این موضوع را هم کسی نپذیرفته.

اگر رژیم اسراییل اقدامی روی کشور من انجام بدهد و برای ما ثابت بشود، پاسخ ما فوری، حداکثری و پشیمان‌کننده خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری نیروی تروریستی قدس وزیر خارجه رژیم در مصاحبه با ان.بی.سی در پاسخ به این سؤال که

«آیا کسی قبل از این حمله به شما اطلاع داده بود؟» گفت: چیزی که پرواز ۲ یا ۳ کوادکوپتر در حد اسباب‌بازی‌هایی بود که کودکان ما در ایران از آن استفاده می‌کنند و ارزشی نداشت که کسی بخواهد به ما اطلاع بدهد.

 

حیدری نایب‌رئیس کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع درباره حمله به پایگاه شکاری در اصفهان گفت: اگر چه اسرائیلی‌ها به‌صورت رسمی انجام عملیات ریزپرنده‌ها در آسمان اصفهان و تبریز را برعهده نگرفته‌اند، اما انجام چنین اقدامی از سوی صهیونیست‌ها، به هر میزان ناچیز و ناکام هم که باشد، برای جمهوری اسلامی مهم است و پس از ارزیابی‌های امنیتی لازم، باید پاسخ مناسب را دریافت کند. اگر چه این خرابکاری در حدی نیست که صهیونیستها از ما «پاسخ فوری» دریافت کنند

 

آخوند اعرافی امام جمعه خامنه‌ای در قم با اشاره به حمله موشکی رژیم به اسراییل گفت: آن کسانی که تصور می‌کردند گفتمان موشک تمام شده، اشتباه می‌کردند.

آخوند اعرافی امام جمعه خامنه‌ای در قم - ۳۱فروردین ۱۴۰۳

اعرافی امام جمعه قم: چهارم- عملیات وعده صادق عملیات مستقیم بود از مسیر بیش از هزار کیلومتر ما به نیروهایی که اونها می‌گویند نیابتی نسپردیم.

نشان داد که گفتمان معرفتی و فرهنگی ما نیاز به موشک و دفاع دارد اشتباه می‌کردند آن کسانی که تصور می‌کردند گفتمان موشک گفتمان تمام شده است نه انقلاب اسلامی گفتمان اصلی‌اش فکر است معرفت است اندیشه ناب الهی‌ست اما این گفتمان بدون توان نظامی و قدرت دفاعی قابل تداوم نیست.

 

آخوند شمیم، امام جمعه خامنه‌ای در کوه‌چنار گفت: اگر عقب بیفتیم مطمئن باشید چوبش را هم می‌خوریم

آخوند شمیم امام جمعه خامنه‌ای در کوه‌چنار - ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

من می‌دانم بعضی‌ها تا گفتیم فوراً بحث معیشت را بیان می‌کنند آقا مردم گشنه (گرسنه) هستند مردم نان ندارند بخورند دلار این‌طور شده است.

بعضی می‌خواهند جلوتر از امام برخی عقب تر از امام حرکت کنند اما اون چه که مهم است این است بودن در رکاب امام است.

اگر عقب بیفتیم مطمئن باشید چوبش را هم می‌خوریم دیگه اتفاقی ست که رخ می‌دهد...

 

جلال‌زاده، رئیس کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع گفت مجلس رژیم درصدد اختصاص بودجه باز هم بیشتر با پروژه موشک‌سازی برای سپاه پاسداران است.

وحید جلالزاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ۳۰فروردین ۱۴۰۳: به‌نظر من این بسیار لحظه تاریخی بود که آمریکایی‌ها به هیچ عنوان مسئولیت رژیم صهیونیستی را برعهده نگرفتند و رسماً اون پیامی که در ساعت سه نصف شب به وزارت‌خارجه واصل شد از طریق سفیر سوئیس من آنرا به‌عنوان این‌که آمریکایی‌ها دستشان را بالا گرفتند و گفتند که با ما کاری نداشته باشید...

وحید جلالزاده: بعضاً سؤال می‌کنند می‌گویند که این کجایش غافلگیری بود شما مگر قبلاً به اینها اطلاع ندادید که آنرا خواهیم پرداخت به نظر من غافلگیری نه در اعلام زمان حمله بود و تنبیه بلکه در راهبرد و تاکتیک بود که آنها غافلگیر شدند.

این یک ضرب شست بود که ما یک پیام بدهیم که ارزیابی‌هایتان را از توانمندیهای بازدارنده جمهوری اسلامی اصلاح بکنید.

وحید جلالزاده: بعد از اتفاقی که در سفارت ما در دمشق افتاد شورای امنیت ملی بلافاصله به ریاست محترم رئیس‌جمهور تشکیل جلسه داد و در ساعتی از نیمه‌شب ما پیامی را از طریق سفارت سوئیس که حافظ منافع آمریکا در تهران است به آمریکایی‌ها دادیم که آمریکایی‌ها هم به فاصله یکی دو ساعت پاسخ جمهوری اسلامی را دادند.

وحید جلالزاده: ما واقعاً این دفعه اگر رژیم صهیونیستی بخواهد دیوانگی بکند و ما باز هم عرض کردم مسئولیت را معطوف به آمریکایی‌ها می‌دانیم طرف حساب ما آمریکایی‌هاست که از طریق واسطه پیامها را به اون ها می‌دهیم و لذا به غربی‌ها گفتیم گفتیم این شما و بروید مهار بکنید.

ما یکبار هم گمان می‌کنم سال ۱۴۰۱ بود یک طرحی را کمیسیون به صحن برد و ما نزدیک ۱۰ هزار میلیارد تومان برای افزایش توانمندی‌های موشکی و پدافندی خودمان تصویب کردیم و دولت را موظف کردیم که این حمایت را بکنه قطعاً مجلس در حمایت‌های عملی خودش احتمالاً ما هفته آینده این طرح را بتوانیم مطرح بکنیم که یک حمایتی چون من شنیدم در یکی از اخبار ظاهراً در آمریکا ۳ و سه دهم میلیارد دلار می‌خواهند از رژیم صهیونیستی حمایت بکنند قطعاً مجلس در حمایت از فرزندان خودش در نیروهای مسلح تعلل نخواهد کرد و قطعاً این حمایت را انجام خواهد داد... .

وحید جلالزاده: حتی اونهایی که یک تعداد از ایرانیان حتی مقامات حکومت پهلوی در برخی از کشورها من دیدم مصاحبه کرده بودند از این‌که ایران به تعبیر اونها این‌قدر توانمند شده که در دیدگان جهانیان بتواند این عملیات محیرالعقول عرض کردم از ابعاد مختلف یک بخشی‌اش را توانستیم در این برنامه شما به اون اشاره بکنیم انجام بدهیم به خودشان می‌بالیدند.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/99624a4f-b1fe-4668-90ad-ebd5c3de32ca"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات