728 x 90

اسکات پری: تشویق کردن توافقی با بزرگترین دولت تروریستی روی کره زمین خشمگین کننده و بد است

اسکات پری، نماینده جمهوریخواه کنگره آمریکا
اسکات پری، نماینده جمهوریخواه کنگره آمریکا

اسکات پری، نماینده جمهوریخواه کنگره آمریکا روز یکشنبه ۲۳مرداد در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: تشویق کردن توافقی که بزرگترین دولت تروریستی روی کره زمین را به کشور دارای یک موشک بالستیک با قابلیت سلاح اتمی تبدیل می‌کند، که سامانه حامل آن را در نزدیکی مرز اسراییل در اختیار دارد. و البته با بردی که ایالات متحده را می‌تواند هدف قرار دهد. ادامه همکاری با این افراد، نه تنها این موضوع بلکه تحریم‌های نفتی آنها را رفع کرده و به این بحثها ادامه می‌دهند. این خشمگین کننده و بد است زیرا بدیهی است که با امنیت ملی آمریکا در تضاد است.

اسکات پری هم‌چنین تأکید کرد: تکرار می‌کنم که این موضوع خشمگین کننده است و البته هر یک از مواردی که شما بیان کردید. هر یک از مسائل مربوط به ایران، خواه پومپئو یا بولتون باشد یا سلمان رشدی، برای آمریکا کافی است که از مذاکرات خارج شده و ایران را به‌عنوان کشور حامی تروریسم معرفی کند و با آنها به این شکل رفتار کند. با آنها به‌عنوان دشمن نظم بین‌المللی رفتار کند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c6613873-8095-4e46-83ba-691586c514d8"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات