728 x 90

استیضاح ربیعی و افشای فساد،دزدی،رشوه و اختلاس

واقعیت این است که در فساد، تمامی باندها و مهره‌های حاکمیت پلید آخوندی سروته کرباس نظام فسادگستر ولایت فقیه هستند.

رشوه‌های پیشنهادی ربیعی و معاونش محسنی بندپی به نمایندگان باند خامنه‌ای متجاوز از یک میلیارد تومان بوده است؟

علی ربیعی به نمایندگان باند خامنه‌ای-«در اتاق من در جلوی چشم من بدون این‌که ترسی از من داشته باشند در چشم من نگاه می‌کنند و می‌گویند سالی ۴۰۰–۵۰۰میلیون تومان به حساب فرد مورد نظر واریز کن و به هر کسی که من می‌گویم بده»

پورابراهیمی عضو مجلس ارتجاع علی ربیعی را متهم به عدم ارائه ارز پتروشیمی‌ها کرد که در نظام اقتصادی کشور اخلال ایجاد کرده است.

چند تن از نمایندگان نیز از فساد ربیعی و وزارت کار گفتند و فاش کردند که ربیعی به آنها پیشنهاد رشوه داده است.

یکی دیگر از نمایندگان موافق استیضاح ربیعی، علی رستمیان، گفت: «توسط یکی از فرستادگان جناب آقای بندپی به بنده گفته شد ۵۰۰میلیون تومان به شما می‌دهیم به نام یک خیریه».

همچنین این نماینده مجلس ارتجاع در افشاگری علیه معاون ربیعی فاش ساخت «۹۰۰میلیون تومان صرف هزینه همایش و مهمانی شاهانه محسنی بندپی شده است».

عزت الله یوسفیان ملا عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس آخوندی خبر از اختصاص ۱۱میلیارد دلار ارز دولتی داد و گفت: از این مقدار تنها ۲و نیم میلیارد دلار افشا‌ شده و متأسفانه مشخص نیست نزدیک به ۹میلیارد دلار چه شده است.

حسین راغفر یکی از اقتصاددانان حکومتی در مصاحبه با خبرگزاری حکومتی ایلنا ۱۲خرداد ۹۷می‌گوید: «بسیاری از اختلاسگران در قدرت بوده و هستند، زمینه فرار آنها به سهولت فراهم می‌شود».

۳اهرم اختلاس‌گران برای دزدی و فرارپول، اطلاعات و رابطه با مراجع و نهادهای قدرت.

کسانی که به مراجع قدرت نزدیک‌تر باشند امکان اختلاس برای آنها بیشتر است.

بنابراین دزدی و اختلاس با ابعادی که در حاکمیت آخوندی صورت می‌گیرد بدون حمایت افراد قدرتمند سیاسی و اقتصادی امکان‌پذیر نیست.

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات