728 x 90

اذعان ناگزیر رئیس سازمان زندانهای قضاییه جلادان به وضعیت فاجعه‌بار و ضدانسانی در زندانهای رژیم آخوندی

کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییهٔ جلادان توسط مقاومت ایران
کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییهٔ جلادان توسط مقاومت ایران
  • اذعان ناگزیر رئیس سازمان زندانهای قضاییه جلادان به وضعیت فاجعه‌بار و ضدانسانی در زندانهای رژیم آخوندی پس از کازار افشای اطلاعات قضاییه جلادان و انتشار ۱۰۰قطعه عکس از قضاییهٔ جلادان در ۲۳استان
  • دژخیم محمدی رئیس زندانهای قضاییه جلادان: ما بالاتر از حد میانگین جهانی زندانی در زندانهای کشور داریم

مجری: آقای دکتر محمدی بفرمایید که الآن وضعیت زندانهای ما اگر بخواهیم یک نگاه کلی داشته باشیم چگونه است ... به‌لحاظ تراکم جمعیت در زندانها الآن ما چه شرایطی را داریم.

غلامعلی محمدی: تراکم جمعیت کیفری در زندانهای جمهوری اسلامی ایران الآن در حد مطلوب نیست... چون به هر جهت ما با افزایش تراکم جمعیت کیفری مواجه هستیم که سیاست‌های کاهش جمعیت کیفری مورد تصویب قرار گرفته یعنی اگر ما با تراکم جمعیت کیفری مواجه نبودیم در بالاترین سطح تصمیم‌گیری در نظام که مجمع تشخیص مصلحت نظام هست نمی‌آمد سیاست‌های مربوط به کاهش جمعیت کیفری زندانها را مورد تصویب قرار بدهد اگر ما با این تراکم مواجه نبودیم در سند تحول قضایی به این موضوع پرداخته نمی... یک تعداد دیگر از زندانهای ما که اینها نوعاً زندانهای قدیمی و فرسوده داخل شهرها هستند که ما نتوانستیم اون توسعه‌های عمرانی را انجام بدهیم زندانهای قدیمی در این زندانهای قدیمی ظرف و مظروف باهم هیچ تناسبی ندارد و ما اگر می‌گوییم بحث تراکم جمعیت کیفری شاهد مثال ما اون دسته زندانهای قدیمی هست که قدمت بالایی دارند و تعداد زندانیان بیشتر از ظرفیت اسمی زندانها است.(خبرگزاری ایسنا ۷تیر)

 

روز ۲۴اردیبهشت ۱۴۰۱ کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورا در کارزار بزرگ افشای اطلاعات قضاییه جلادان توسط مقاومت ایران گوشه‌هایی از وضعیت فاجعه‌بار و ضدانسانی زندانها در رژیم آخوندی را همراه با عکسهای متعدد از زندانهای رژیم در ۲۳استان را افشا کرد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/5c128807-dbf3-439c-bdb4-3dfa7d029fc6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات