728 x 90

اذعان رژیم به عمدی بودن انفجار خطوط لوله گاز

انفجار در لوله گاز بروجن
انفجار در لوله گاز بروجن

وال استریت ژورنال روز چهارشنبه ۲۵ بهمن‌ماه در مورد انفجار در خطوط لوله گاز در ایران، به‌نقل از سران حکومتی و نوشت: مقامات ایرانی انفجارهای روز چهارشنبه را یک حمله تروریستی می‌خوانند اما کسی را مقصر این حادثه نمی‌دانند.
وال استریت افزود: مقامات ایرانی گفتند که دو انفجار بامداد چهارشنبه در خطوط لوله گاز طبیعی در این کشور رخ داد و این انفجارها را یک حمله تروریستی خواندند که در بحبوحه تشدید تنشها در خاورمیانه بر سر جنگ اسراییل و حماس در غزه رخ داد.
- به گزارش سرویس خبرگزاری حکومتی شانا، وزارت نفت ایران، خرابکاریها باعث انفجارها شد که منجر به پاره شدن خطوط لوله گاز در استانهای چهارمحال و بختیاری و فارس و اختلال در عرضه در بخش‌هایی از کشور شد. این خطوط لوله بخشی از شبکه تأمین گاز کشور است که گاز را از عسلویه، قطب میدان گازی پارس جنوبی ایران، می‌گیرد.
- این حملات در حوالی سالگرد انقلاب اسلامی در سال ۱۹۷۹ رخ داده که ایران روز یکشنبه این سالگرد را برگزار کرد.

وال استریت ژورنال تهدیدهایی که رژیم ایران را در برگرفته را برشمرد و نوشت: ایران با طیف وسیعی از تهدیدات امنیتی بالقوه، از جمله از سوی گروه‌های اپوزیسیون شبه‌نظامی، تندروهای سنی و سازمانهای جدایی‌طلب در داخل مواجه است...
 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c60d9792-fb7e-48d9-afc1-cb355ec2170c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات