728 x 90

اذعان رسانه‌های حکومتی به طرح‌های سرکوبگرانه رژیم با طرح دجالگرانه و ضدمردمی مسجد ساختن در پارکها

تهران - قیطریه - طرح دجالگرانه و ضدمردمی مسجد ساختن در پارکها
تهران - قیطریه - طرح دجالگرانه و ضدمردمی مسجد ساختن در پارکها

اذعان رسانه‌های حکومتی به طرح‌های سرکوبگرانه رژیم

با طرح دجالگرانه و ضدمردمی مسجد ساختن در پارکها

بر اساس طرح سپاه خامنه‌ای و دولت رئیسی برای مقابله با خیزشها

 

تجمع مردم در اطراف پاک قیطریه در روز سیزده بدر

در اعتراض به این طرح سرکوبگرانه و تخریب محیط‌زیست

توسط زاکانی شهردار دزد و جنایتکار رژیم در تهران

 

رسانه‌های حکومتی از طرح‌های رژیم برای مقابله با خیزشها و قیامهای مردمی با ساختن مساجد در پارکها و راه‌اندازی محله‌های به‌اصطلاح اسلامی خبر دادند. این طرح دجالگرانه برخلاف همه اصول حفظ محیط‌زیست و از مأموریتهای شهردار دزد و بسیجی پلید رژیم در تهران یعنی زاکانی است که در شعبده انتخاباتی هم نقش پوششی برای رئیسی جلاد ایفا می‌کرد و بعد هم توسط او شهردار تهران شد.

سایت حکومتی ایران دیده‌بان با عنوان رمزگشایی از ساخت مسجد در پارک قیطریه تهران نوشت: فارغ از هیاهوها می‌توان سناریوی دومی برای اجرای این دست از پروژه‌ها (ساخت مسجد در پارک قیطریه) در شهر تصور کرد و آن هم چیزی نیست جز ساخت «محله‌های اسلامی». طرحی که قرار بر این دارد تا با محوریت مساجد، نیروهای بسیج در سطح محله‌های پایتخت توسعه پیدا کنند.

این رسانه حکومتی می‌افزاید که این اقدام در جلسه پاسدار حسن‌زاده سرکرده سپاه سرکوب تهران بزرگ با علیرضا زاکانی شهردار تهران جزییات آن بیان شد و سپس می‌افزاید: شهردار تهران قول همکاری همه‌جانبه در این زمینه را داد تا با اجرای این طرح و زیر نظر گرفتن محله‌ها و عبور و مرورها با اعتراضات مدنی برخورد و فتنه‌ها در نطفه خفه شود.

اجرای این طرح به گونه‌یی است که با ساخت مساجد جایگاه نیروهای بسیج توسعه پیدا می‌کند و با تجاری کردن بخشی از مساجد در بخش درآمد هزینه هم این نیروها خودکفا باشند (‌سایت ایران دیده‌بان رژیم: ۱۲فروردین).

در همین حال بر اساس تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی شماری از مردم تهران در اطراف پارک قیطریه تجمع کردند تا مانع طرح دجالگرانه و سرکوبگرانه رژیم و اقدامات شهردار دزد و جنایتکار آخوندها بر ضد محیط‌زیست برای قطع درختان و ساخت مسجد و ایجاد مرکز استقرار بسیجیان برای مقابله با اعتراضات مردمی شدند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c0a95452-8b21-42a3-acfa-193dff8c42fb"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات