728 x 90

ادامه فضیحت خرید سیسمونی لاکچری برای نوهٔ پاسدار قالیباف از ترکیه

 فضیحت خرید سیسمونی لاکچری
فضیحت خرید سیسمونی لاکچری

ادامه فضیحت خرید سیسمونی لاکچری برای نوه پاسدار قالیباف از ترکیه

روزنامه جهان صنعت خطاب به قالیباف: لطفاً استعفا، نه عذرخواهی

آیا این اقدام خانواده قالیباف آتش خشم گرسنگان را نمی‌افزاید. حس ویرانگر تبعیض را در آنها بیدار نمی‌کند؟

 

در پی برملا شدن فضیحت خرید سیسمونی لاکچری خانواده قالیباف از استانبول، مهره‌ها و رسانه‌های حکومتی از پیامدهای آن در فوران خشم مردم از نظام آخوندی ابراز نگرانی کرده و آن را سیسمونی گیت توصیف کردند.

رسانه حکومتی امتداد نوشت: دو اتفاق پشت سرهم، فضای مجازی را در دو روز گذشته تحت‌تأثیر قرار داده است. ابتدا یکی از اصول‌گرایان رئیسی را متهم به سیاه‌بازی، فریب مردم و ناتوانی ذهنی در تصمیم‌گیری کرد و بعد از آن قالیباف با تیر سیسمونی ترکیه‌ای به‌گونه‌یی زبان بسته شد که شاید جرأت نکند حتی صفحات مجازی خودش را به‌زودی باز کند. واقعیت این است که سیسمونی‌گیت قالیباف پاسخی به حمله به ناتوانی و عدم فهم رئیسی بود (کانال تلگرامی امتداد ۳۱فروردین).

روزنامه حکومتی جهان صنعت خطاب به پاسدار قالیباف نوشت: لطفاً استعفا، نه عذرخواهی...

لطفاً سری به بازار قیمتها نه قیمت سیسمونی و لباس نوزاد بلکه قیمت نان و پنیر و سبزی، گوجه و بادمجان و پیاز و صدالبته سیب‌زمینی، ... بزنید و بعد متوجه شوید که مردم چگونه در آتش گرانی می‌سوزند و کمرشان شکسته است؟ آیا این اقدام خانواده شما آتش خشم گرسنگان، بیچارگان و بینوایان را نمی‌افزاید و حس ویرانگر تبعیض را در آنها بیدار نمی‌کند؟». (روزنامه جهان صنعت اول اردیبهشت)

 

فضحیت خرید لاکچری خانواده قالیباف به حدی است که حتی روزنامه سپاه پاسداران نیز نوشت: کسی که شعار انقلابی‌گری بر زبان دارد، نمی‌شود مایحتاج نوه هنوز به دنیا نیامده‌اش از بازار‌های استانبول تأمین شود. آیا همین موضوع نشان نمی‌دهد که سطح زندگی این آقازاده، مثل مردم عادی، مثل آن ۹۶ درصدی‌ها که قرار بود قالیباف پرچمدار حق‌شان باشد، نیست». (روزنامه حکومتی جوان اول اردیبهشت)

 

در این میان خبرگزاری سپاه پاسداران از اساس منکر ماجرا شده به‌طور مسخره‌ای نوشته است: خرید سیسمونی از ترکیه توسط دختر قالیباف ساخته ذهن مخالفان است... خانواده قالیباف اضافه باری نداشته و بین این مسافران و مسئول پذیرش درگیری اتفاق نیفتاده است. این خبر دستاویز دروغ‌پردازی مخالفان وی قرار گرفته است. (خبرگزاری حکومتی فارس اول اردیبهشت)

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/76a53128-2fee-48b3-8846-b0b379166473"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات