728 x 90

ادامه سوزوگداز حکومت آخوندی از دست مجاهدین به‌خاطر تصویب قطعنامه پارلمان اروپا

نیکزاد نائیب رئیس محلس ارتحاع
نیکزاد نائیب رئیس محلس ارتحاع

 روزنامه حکومتی سیاست روز ۸بهمن ۱۴۰۱ در سرمقاله خود با عنوان صریح با نمایندگان پارلمان اتحادیه اروپا نوشت: مجاهدین که ۱۷هزار تن را کشتند، پایگاه اصلی خود را در پاریس پایتخت فرانسه برپا کرده و از حمایت دولت فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی برخوردارند.

آیا می‌دانید مجاهدین سران نظام را به همراه بیش از ۷۰تن دیگر کشتند و در عملیاتی به نام فروغ جاویدان حمله کردند.

تلاش شما برای تروریستی خواندن سپاه پاسداران باعث شد تا جهت تبیین آنچه که پارلمان اتحادیه اروپا از آن آگاهی ندارد گام برداریم.
مجاهدین خلق که بیش از ۱۷هزار تن را کشتند اکنون پایگاه اصلی خود را در پاریس پایتخت فرانسه برپا کرده و از حمایت‌های دولت فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی برخوردار است.
آیا می‌دانید که رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر محمدعلی رجایی و محمد جواد باهنر به دست مجاهدین خلق؟ کشته شدند؟ آیا می‌دانید چهره‌های معروف و مردمی انقلاب به همراه بیش از ۷۰تن دیگر به دست مجاهدین خلق کشته شدند؟
همین مجاهدین خلق پس از پذیرش قطعنامه، در عملیاتی با نام فروغ جاویدان حمله کردند.

 

نیکزاد نایب‌رئیس مجلس ارتجاع ـ ۹بهمن۱۴۰۱ گفت: از همسایگان می‌خواهیم در گرد و غبار مقطعی اروپایی‌ها در جهت تروریستی خواندن سپاه دچار اشتباه محاسباتی نشوند.

دشمنان ملت ایران تلاش می‌کنند با بازیهای سیاسی در عرصه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران را تحت فشار قرار دهند. توصیه ما به اروپایی‌ها این است که چشم خود را به روی واقعیتها باز کنند و منافع خود را به پای امیال آمریکایی‌ها ذبح نکنند.

سپاه پاسداران یک نیروی نظامی رسمی است و تلاش‌های مذبوحانه در جهت تروریستی خواندن سپاه قهرمان، وقاحتی نیست که از سوی ایران اسلامی بی‌پاسخ بماند.

از همسایگان کشور نیز می‌خواهیم در گرد و غبار مقطعی اروپایی‌ها دچار اشتباه محاسباتی نشوند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/11cdad93-6abd-42c3-b55b-bf28a7d79664"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات