728 x 90

ادامه رسواییهای مربوط به چپاول مردم در حکومت آخوندی توسط شرکت موسوم به کوروش کمپانی

شرکت موسوم به کوروش کمپانی
شرکت موسوم به کوروش کمپانی

در ادامه رسواییهای مربوط به چپاول مردم در حکومت آخوندی... توسط شرکت موسوم به کوروش کمپانی، که موجی از اعتراض غارت‌شدگان را به‌دنبال داشت، سایت حکومتی انتخاب نوشت: سازمان ثبت اسناد اعلام کرد: نام "کوروش کمپانی" جعلی است و شرکتی با این نام به ثبت نرسیده است.

مدیرکل ثبت شرکتها تقصیر را به گردن انتظامی رژیم انداخت و گفت: باید از نهاد‌های مربوطه مانند صنف مربوطه و پلیس اماکن سؤال کرد که چرا با این تابلو و نام جعلی برخورد نکرده است؟

این اظهارات در حالی است که به‌گفته رسانه‌های خبری شرکت کوروش کمپانی دارای نشان «ای نماد» یعنی نماد اعتماد الکترونیکی است و با استفاده از همین نشان و تبلیغاتی که که رژیم در اختیار این شرکت قرار داده بود دست به کلاهبرداری و چپاول پول متقاضیان زده است.

لازم به ذکر است شرکت کوروش کمپانی که در حوزه فروش موبایل فعالیت داشت، با اخذ مجوز از ارگانهای رژیم، در ماه‌های گذشته مدعی شده بود که گوشی موبایل آیفون را که بین ۳۵ تا ۴۰ میلیون تومان در بازار داد و ستد می‌شود، از طریق حذف واسطه‌ها به قیمت ۲۰ میلیون تومان به دست مصرف کننده می‌رساند.

اما مدیر این شرکت وابسته به رژیم چپاولگر آخوندی پس از جمع‌آوری مبالغ هنگفتی از متقاضیان متواری شده است.

به‌دنبال این رسوایی مهدی اسدی، رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی، در گفتگو با ایسنا، در رابطه با این کلاهبرداری گفت: این شرکت اصلاً دارای مجوز واردات آیفون نبوده و موبایل‌های آیفون را از طریق واردکنندگان داخلی تهیه کرده و در گذشته نیز دو مرتبه دفتر آنها پلمب شد که متأسفانه بنا بر دلایلی که مطلع نیستیم، مجدداً بازگشایی شد. بسیاری از متقاضیان نسبت به چپاول اموالشان توسط این شرکت شکایت کرده‌اند.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/b022a0be-eded-440c-8ed4-96277d6c00e7"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات