728 x 90

ادامهٔ اقدامات امنیتی رژیم در محل بستری شدن آرمیتا گراوند

آرمیتا گراوند
آرمیتا گراوند

بر اساس گزارشهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، مأموران سرکوبگر رژیم از ورود خبرنگاران و بستگان آرمیتا به بیمارستان جلوگیری می‌کنند.

در همین حال کاربران شبکه‌های اجتماعی با چاپ عکسی از سر پانسمان شده آرمیتا گراوند، اعلام پایین آمدن فشار خون به‌عنوان علت بیهوشی او را به تمسخر گرفته‌اند.

حکومت آخوندی هم‌چنین از انتشار فیلم داخل مترو و لحظه حادثه ممانعت کرده و تنها بخشی از فیلم بعد از بیهوشی را انتشار داده است.

یک خبرنگار نوشت: به‌جای نشر این همه سناریوی عجیب و متناقض، فیلم کامل ورودی ایستگاه مترو و داخل واگن را منتشر کنید (بهارنیوز۱۲مهر ۱۴۰۲).

یک رسانه رژیم نیز در جنگ گرگها نوشت: کمتر از دو ماه بعد از این‌که خبر رسید شهرداری تهران ۴۰۰نفر را به‌عنوان حجاب‌بان با حقوق ماهی ۱۲میلیون تومان استخدام می‌کند تا در مترو تذکر حجاب دهند، یک دختر نوجوان در مسیر مدرسه با علائم بیهوشی از مترو به بیمارستان فجر نیروی هوایی تهران منتقل شد.

یک رسانه دیگر رژیم نیز اذعان کرد که آرمیتا گراوند دختر ۱۶ساله از دو روز پیش، به‌حالت کما رفته و در بیمارستان فجر نیروی هوایی تهران تحت تدابیر شدید امنیتی قرار دارد. حالا پدر و مادرش را مقابل دوربین آورده‌اند.

 

آنالنا بربوک وزیر خارجهٔ آلمان در توئیتی نوشت: «بار دیگر یک زن جوان در ایران برای جانش می‌جنگد. این غیرقابل تحمل است. جای والدین آرمیتا گراوند جلوی دوربین‌ها نیست، بلکه باید حق آن‌را داشته باشند که بر بالین دخترشان باشند».

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/dfccc2f5-d279-48c6-a9c5-8e713e7fe117"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات