728 x 90

اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱؛ - مایک پنس: در مقابل رژیم یک مقاومت و یک آلترناتیو به نام سازمان مجاهدین خلق وجود دارد. مقاومتی که خانم رجوی در رأس آن است

اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱؛ حسابرسی از ابراهیم رئیسی به‌خاطر جنایت علیه بشریت
اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱؛ حسابرسی از ابراهیم رئیسی به‌خاطر جنایت علیه بشریت

روز ۶آبان‌ماه اجلاس ایران آزاد (۲۰۲۱) در واشنگتن برگزار شد. موضوع این اجلاس، حسابرسی از ابراهیم رئیسی برای جنایت علیه بشریت و نسل‌کشی، دخالت‌های منطقه‌یی و سرپیچیهای اتمی آخوندها بود.

این اجلاس در ساعت ۱۹۳۰ به وقت ایران و ۱۸ به‌وقت اروپا از سایت مجاهد و شبکه‌های اجتماعی آن به‌صورت زنده پخش شد.

در این کنفرانس مایک پنس معاون رئیس‌جمهور آمریکا سخنرانی کرد.

 

کنفرانس با سخنان ابتدایی آقا امیر عمادی شروع شد.

سپس پیام خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت پخش شد.

بخشی از پیام خانم مریم رجوی:

خانم مریم رجوی

این اجلاس کاملاً به‌موقع است. رژیم غرق در بحرانهای لاعلاج است. زندگی روزمره مردم، روزانه وخیم‌تر می‌شود. ساختار‌های اقتصادی ویران‌شده است. در سال۱۳۹۹، تورم از مرز ۵۰درصد عبور کرد. بیکاری رو به افزایش است. خامنه‌ای و سپاه دارایی‌های ملت را برای خود و یا مداخله در منطقه، غارت می‌کنند هم‌چنان‌که در پروژه‌های اتمی، موشکی و پهپادی. فساد گسترده شده است. هم‌زمان فقر در جامعه در حال افزایش است.
به‌دلیل بحرانهای وخیم داخلی، رژیم نگران افزایش نارضایتی و تکرار وقایعی هم‌چون قیام اعتراضی آبان ۱۳۹۸است که بنیادهای رژیم را به لرزه انداخت. به همین دلیل خامنه‌ای تصمیم گرفت سیاست انقباض در پیش بگیرد و ترکیب کنونی سه قوه رژیم، برای مقابله با وضعیتی است که رژیم با آن مواجه است.(جزئیات بیشتر)

 

 

 مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا تا ژانویه ۲۰۲۱

مایک پنس معاون رئیس‌جمهور آمریکا تا ژانویه ۲۰۲۱

متشکرم
از همه شما سپاسگزارم
افتخار بزرگی است که در اجلاس ایران ۲۰۲۱ سخنرانی می‌کنم. امروز در ایران و سراسر جهان ما جمع شده‌ایم برای آزادی ایران از چند دهه استبداد و استقرار ایران آباد و دمکراتیک
از همه شما متشکرم برای این‌که ایستاده‌اید برای آزادی مردم ایران
این اولین فرصت است بعد از دولت قبلی آمریکا به‌طور مفصل سخن می‌گویم و با قطعیت اعلام می‌کنم مردم ایران با شما هستند و از یک ایرانی دمکراتیک حمایت می‌کنند.
بسیاری از خانواده‌های شما در ایران زندگی‌شان مملو از رنج است و تاریخ به‌عنوان یک فاجعه از جنایت رژیم یاد می‌کند.
مردم ایران همواره درقلب من است و امیدوار بودم مردم ایران قیام می‌کنند تا حق‌شان را به دست آورند.

مردم در تظاهرات سال۸۸ به‌پاخاستند و من به‌عنوان نماینده کنگره انتظار داشتم دولت ما اقدامی در حمایت از مردم بکند.
ما نباید در حمایت از مردم ایران و حمایت از دموکراسی ساکت باشیم.
در زمانی که من در کنگره بودم همراه با سناتور لیبرمن و سناتور مک‌کین قطعنامه‌یی در حمایت از مردم ایران تصویب کردیم.
متأسفانه دولت اوباما بایدن هیچ اقدامی نکرد و قیام سرکوب شد و ما شاهد یک جنایت در ایران بودیم.
ما علیه استبداد حاکم ایستادیم ما توافق اتمی را لغو کردیم.
ما تحریم‌های شدیدی علیه سپاه پاسداران و سایر ارگانهای رژیم برقرار کردیم و تحریم نفتی را علیه رژیم اعلام کردیم و خواستار شدیم سران جهان در کنار ما بایستند.

ما اعلام کردیم آمریکا هیچ وقت نخواهد گذاشت رژیم به تسلیحات اتمی دستیابی پیدا کند.
ما قاطعانه‌ترین اقدام علیه قاسم سلیمانی خطرناکترین تروریست جهان را انجام دادیم.
شما می‌دانید که اکنون رژیم به‌شدت ضعیف شده، فساد به بالاترین حد رسیده و همه می‌دانند مردم ایران آماده تغییر هستند.
همه علایم نشان می‌دهد عمر رژیم به شمارش معکوس رسیده و ریاست‌جمهوری رئیسی هم نشانه شدت ضعف آن است.
رئیسی یک قاتل و قاتل زندانیان سیاسی در سال۱۳۶۷ است ابراهیم رئیسی بسیاری از اعضای خانواده‌های شما را به‌قتل رسانده است، جنایات رئیسی نباید بدون مجازات باشد.
ابراهیم رئیسی باید به‌خاطر جنایت علیه بشریت و قتل‌عام محاکمه شود.
امروز همه علایم نشان می‌دهد مقاومت ایران بسیار قوی است و کانونهای مقاومت نقطه امید مردم ایران است.
مردم ایران قاطعانه در کنار مقاومت ایران و مردان آن ایستاده‌اند.
یکی از دروغهای بزرگی که رژیم به خورد جهان داده که وضعیت همین‌طور ثابت است اما در مقابل آن یک مقاومت و یک آلترناتیو است به نام سازمان مجاهدین خلق است.
مقاومتی وجود دارد که خانم مریم رجوی در رأس آن است، خانم رجوی یک برنامه ۱۰ ماده‌ای برای آینده ایران دارد.
در مقابل رژیم یک مقاومت و یک آلترناتیو به نام سازمان مجاهدین خلق وجود دارد. مقاومتی که خانم رجوی در رأس آن است
ما در آمریکا مردم ایران را می‌شناسیم چون دستاوردهای شما را در اینجا دیده‌ایم و ما در کنار مردم پرافتخار ایران ایستاده‌ایم.
من از صمیم قلب اعتقاد دارم روزی فرامی‌رسد که حکومت سرکوبگرانه آنها به پایان می‌رسد و روزی با شکوه برای مردم ایران می‌رسد.
از صمیم قلب دعا می‌کنم آن روز فرامی‌رسد و اعتقاد داریم روز آزادی ایران به‌زودی فرامی‌رسد
درود بر مردم آزاده ایران و مردم آمریکا
از شما متشکرم

 

سناتور جوزف لیبرمن کاندیدای معاون ریاست جمهور آمریکا - ۲۰۰۰

سناتور جوزف لیبرمن

این جنبش راه خیلی درازی طی کرده است. ما اینجا هستیم به این دلیل که به آرمان شما اعتقاد داریم این هدف ما هم هست، شما را می‌شناسیم شما خیلی به کشور ما اضافه کردید. شما تا مردم ایران آزاد نشوند آرام نخواهید گرفت و ما هم آرام نخواهیم گرفت. شما شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین به‌روشنی گسترده‌ترین اپوزیسیون را شکل دادید. در آمریکا و اروپا حمایت مردمی عظیمی از شما وجود دارد است و نشان می‌دهد این گروه وقتی مسئولیت ایران را به عهده بگیرد خیلی تأثیر خواهد گذاشت.
شما پلتفرم دارید، برنامه عملی برای ایران فردا دارید و آنچیزی را دارید که هر جنبشی موفق باید داشته باشد؛ رهبری که بسیار قوی است، اسم او خانم مریم رجوی است. خانم رجوی آرزویی دارد برای آزادی مردم ایران و این آرزو به او انگیزه می‌دهد من تا زمانی که این بنیادگرایی از بین برود در کنار شما خواهم بود.

از نظر من بزرگترین تهدید رژیم ایران است آرمان شما آرمان ما است. سیاستهای ایران درد و رنج‌های زیادی را برای لبنان و یمن و سوریه و عراق بهمراه دارد و مهمترین آنها نقض حقوق‌بشر مردم ایران است نقض آزادیها و از جمله اعدام۳۰ هزار زندانی سیاسی به‌خاطر این‌که به این سازمان اعتقاد داشتند ما همیشه به یاد آن زندانیان قتل‌عام شده خواهیم بود تاریخ به ما آموخته که اگر خطر این رژیم را نادیده بگیریم بسیار آسیب‌زننده است.
ابراهیم رئیسی را که در قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۶۷ نقش داشته خامنه‌ای منصوب کرده است. رئیسی باید در لاهه به جرم قتل‌عام زندانیان سیاسی محاکمه بشود.

 

مایکل موکیزی وزیر دادگستری آمریکا - ۲۰۰۹

مایکل موکیزی وزیر دادگستری آمریکا - ۲۰۰۹
افتخار بزرگی است که در اینجا سخنرانی کنم افتخار بزرگی است که در برابر شما هستم که برای آزادی ایران متعهد هستید.
ما شاهد تهدیدات رژیم برای مردم ایران و جهان هستیم از وقتی که رئیسی روی کار آمده نشان می‌دهد رژیم چه مسیری می‌رود
گزینش رئیسی به‌عنوان قاتل قتل شدگان در سال۶۷ مشخص کننده مسیر این رژیم است و از وقتی که رئیسی به قدرت رسید شاهد رفتارهای غیرقابل قبول او بوده‌ایم.
از وقتی که رئیسی آمده فعالیت‌های اتمی تشدید شده است و ادعای رژیم که برنامه اتمی صلح‌آمیز بوده دروغ است.
ادعاهای رژیم در حین اجرای برجام هم دروغ بوده است و به برنامه خودش ادامه داده است.
باید همه سران و عناصر رژیم محاکمه شوند مثل اسدی و نوری که الآن محاکمه می‌شود.
ما نباید از این چشم‌پوشی کنیم افرادی که قتل‌عام کرده‌اند نسل‌کشی کرده است و رئیسی یکی از سران قتل‌عام کنندگان بود. قتل‌عام در سال۶۷ مانند نسل‌کشی در رواندا است
باید رژیم سرنگون شود و این کار تمام نشده در گذشته است و ما برای سرنگونی آن آلترناتیو شورای ملی مقاومت به رهبری خانم مریم رجوی را داریم.
شورا دولتی برنامه ۱۰ ماده‌ای خانم مریم رجوی تشکیل می‌دهد و این دولت دموکراسی را در ایران برقرار می‌کند و مردم ایران به آن افتخار می‌کند.

از وقتی که رئیسی روی کار آمده سهم سپاه پاسداران از قدرت و ثروت بسیار شده و مردم بیش از‌ پیش تحت فشار قرار گرفته‌اند.

 

سناتور رابرت توریسلی:

سناتور توریسلی خیلی خیلی خوشحالم
من می‌خواستم با خانم مریم رجوی صحبت کنم، هم‌چنانکه معاون رئیس‌جمهور صحبت می‌کرد. من به این فکر می‌کردم که خانم مریم رجوی در ایران باشد. من داشتم به رنج‌های شما فکر می‌کردم.
اگر حکام ایران دارند ما را گوش می‌کنند، ما شما را تعقیب می‌کنیم.
الان یک قاتل زنجیره‌ای را به ریاست نشاندند آنها به غنی‌سازی پرداختند که فقط به بمب می‌خواهند برسند من از ایمانمان به آینده خرسندم. این رژیم باید برود و این اتفاق باید بیفتد این رژیم یک رئیس‌جمهوری دارد که به‌خاطر نگرانی از دستگیری نمی‌تواند به اسکاتلند برود.
چهار پنجم مردم ایران زیر فقر هستند.
عامل بدبختیهای مردم ایران است این رژیم است معاون رئیس‌جمهور از نقش ما تعریف کرد. من گفتم هرگز هرگز چنین ائتلاف دو حزبی در هیچ جای آمریکا ندیدم. اگر صدای من را در شهرها و روستاهای ایران می‌شنوید بگذارید بگویم یک آلترناتیو وجود دارد یک سازمان تن به تروریسم نداده این سازمان سازمان مجاهدین است و رهبر آن خانم مریم رجوی است و آنها پاسخ این رژیم است. در تاریک‌ترین نقطه در آفریقای جنوبی وقتی آپارتاید در بالاترین نقطه بود رابرت کندی با دانشجویان صحبت می‌کرد می‌گفت هرگز به توانمندی یک گروه کوچک کم بها ندهید. شما روزی به فرزندان خود خواهید گفت پسرم دخترم زمان تاریکی مردم ایران خانواده تو در کنار خانم مریم رجوی قرار داشتند.

 

 

ارتشبد جیمز کانوی - فرمانده پیشین نیروی تفنگداران دریایی آمریکا

ارتشبد جیمز کانوی - فرمانده پیشین نیروی تفنگداران دریایی آمریکا

چند نکته است که باید بگویم.
اولین موضوع اشرف سه است آنها در همین حال ما را می‌بینند و من به آنها درود می‌گویم چون آنها قهرمانان من هستند.
پس از آن که در اشرف و لیبرتی این رزمندگان تحت فشار قرار گرفتند، انتظارم این بود وقتی با نفرات اشرف سه مواجه می‌شوم با افرادی ناامید و خموده مواجه می‌شوم، اما آنها بسیار با روحیه و خندان بودند. آنها عزم جزم برای سرنگونی دارند و آنها می‌خواهند مسئولان قتل‌عام‌ها در ایران حاکم نباشند.
ساکنان اشرف سه و خانم رجوی در قلب من و درقلب مردم ایران هستند.
نکته دوم این‌که رژیم یک تهدید برای آمریکا، اروپا و خاورمیانه است و در سه کشور شبه‌نظامیان هوادارش کشتارمی‌کنند.
رژیم خواهان توسعه سلاح اتمی است و اگر به آن دست یابد کشورهای دیگر هم دنبال به دست آوردن سلاح هسته‌یی می‌روند و این خطرناک است.
رژیم در حال سقوط است، تورم وحشتناک است و مردم روز به روز فقیرمی‌شوند. به‌لحاظ سیاسی و اجتماعی ایران در آستانه یک خیزش عظیم مردمی قرار دارد.
همه جهان می‌دانند که رئیسی یک قاتل است و انتخابات قلابی بود. خامنه‌ای او را انتخاب کرد این را می‌دانست و می‌خواست به جهان بگوید با این وضعیت در ایران کنار بیایید.
نکته سوم این‌که اکنون یک انقلاب برنامه‌ریزی شده در ایران جریان دارد و مردم دیگر خواهان این حکومت نیستند، چرا که حکومت نمی‌تواند پاسخ خواست مردم را بدهد.
مردم ایران در مقابل این پاندمی مصون نیستند. بحران کرونا وبی کفایتی رژیم می‌تواند رژیم را به مرحله آخرش برساند.
وقتی جوان بودم گزارشات انقلاب در ایران را می‌شنیدم و دیدم که یکی در میان جمعیت آمد و یکی از نیروهای رژیم شاه را با سلاح می‌کشت.
یک گزارشگر آمریکایی گفت کار شاه تمام است و سرنگون می‌شود حرف او درست بود ویک هفته بعد شاه سقوط کرد. من می‌دانم شما درچه موقعیت انقلابی هستید.

 

تصاویری از اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱؛ حسابرسی از ابراهیم رئیسی به‌خاطر جنایت علیه بشریت

اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱؛ حسابرسی از ابراهیم رئیسی به‌خاطر جنایت علیه بشریت - 0

اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱؛ حسابرسی از ابراهیم رئیسی به‌خاطر جنایت علیه بشریت - 1

اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱؛ حسابرسی از ابراهیم رئیسی به‌خاطر جنایت علیه بشریت - 2

اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱؛ حسابرسی از ابراهیم رئیسی به‌خاطر جنایت علیه بشریت - 3

اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱؛ حسابرسی از ابراهیم رئیسی به‌خاطر جنایت علیه بشریت - 4

اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱؛ حسابرسی از ابراهیم رئیسی به‌خاطر جنایت علیه بشریت - 5

اجلاس ایران آزاد ۲۰۲۱؛ حسابرسی از ابراهیم رئیسی به‌خاطر جنایت علیه بشریت - 6

 

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/5c0e2473-259a-41c1-a278-8e1a472a6d32"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات