728 x 90

ابتلای ۴۰۰نفر از رانندگان تاکسی به کرونا

ابتلای ۴۰۰نفر از رانندگان تاکسی به کرونا
ابتلای ۴۰۰نفر از رانندگان تاکسی به کرونا

مرتضی ضامنی مدیر اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری رژیم در گفتگو با روزنامه حکومتی جوان ۲۴فروردین گفت: بر اساس آمار‌های به دست آمده تا امروز نزدیک به ۴۰۰نفر از رانندگان تاکسی در کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند که متأسفانه از این تعداد  ۲۲راننده تاکسی جان خود را از دست دادند که ۱۳نفر مربوط به تهران بوده‌اند.

 

از طرفی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی رژیم در تهران با اعتراف به ابتلای بیش از ۳۰۰راننده تاکسی به بیماری کرونا از فوت ۱۳تن از آنان خبر داد.

به گزارش سایت حکومتی عصر ایران در روز دوشنبه ۲۵فروردین ۹۹؛ علیرضا قنادان اعتراف کرد: «تاکنون ۳۰۲راننده که مبتلا به کرونا هستند شناسایی شده‌اند و ۱۳نفر از آنها به‌دلیل کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

قنادان با اعتراف به بی‌عملی دولت آخوند روحانی در قبال اقشار جامعه اضافه کرد: «دولت قول داده بود که سبد حمایتی برای اقشار ضعیف، از جمله رانندگان تاکسی در نظر بگیرد ولی تاکنون اتفاق خاصی در این زمینه رخ نداده است».

 

این در حالی است که پیش‌تر؛ محمود ترفع مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعتراف به شیوع بیماری کرونا در میان رانندگان اتوبوس‌های عمومی و خصوصی در تهران؛ اعلام کرده بود: «۴۰تن از همکاران ما در اتوبوسرانی تهران به کرونا مبتلا شده‌اند که ۲نفر از آنان جان باختند.»