728 x 90

تحریم جانشین سرکرده نیروی تروریستی قدس سپاه و یکی از عوامل حوثیهای وابسته به رژیم توسط آمریکا و انگلستان

وزارت خزانه‌داری آمریکا
وزارت خزانه‌داری آمریکا

تحریم جانشین سرکرده نیروی تروریستی قدس سپاه

و یکی از عوامل حوثیهای وابسته به رژیم

توسط آمریکا و انگلستان

خزانه‌داری آمریکا روز سه‌شنبه ۸ اسفند با صدور بیانیه‌یی اعلام کرد طی اقدامی همآهنگ با دولت انگلستان، جانشین سرکرده نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران رژیم آخوندی و عوامل حوثیهای یمن را در فهرست تحریم‌های خود قرار می‌دهد.

در بیانیه خزانه‌داری آمریکا از جمله آمده است: اداره کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری در اقدامی همآهنگ با دولت انگلستان، محمدرضا فلاح زاده، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران رژیم ایران را در فهرست تحریم‌های خود قرار می‌دهد. تحریم‌های امروز هم‌چنین یکی از اعضای حوثی‌ها به‌علاوه شرکت کپ. تیز. شیپینگ Cap Tees Shipping مستقر در هنگ کنگ که مالکیت کشتی مورد استفاده برای حمل ونقل کالاهای رژیم ایران برای کمک به حوثی‌ها را دارد، شامل می‌شود.

این بیانیه به‌نقل از برایان نلسون، معاون وزیر خزانه‌داری در امور تروریسم افزود: اقدام امروز تأکیدی است بر عزم آمریکا برای هدف قرار دادن تلاشهای سپاه پاسداران رژیم ایران و حوثی‌ها و جلوگیری از دور زدن تحریم‌ها و حملات بیشتر آنها در منطقه است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/ecbe806d-6000-421d-8cea-9f537fffe2b6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات