728 x 90

آمار وحشتناک کشته‌ها در تصادفات جاده‌یی و رانندگی در ایام نوروز

آمار وحشتناک کشته‌ها در تصادفات جاده‌یی و رانندگی در ایام نوروز
آمار وحشتناک کشته‌ها در تصادفات جاده‌یی و رانندگی در ایام نوروز

سرکرده مرکز کنترل ترافیک پلیس راهوار روز پنجشنبه ۹ فروردین، به آمار بالای تلفات انسانی در حوادث و تصادفات رانندگی در ایام نوروز اعتراف کرد و اظهار داشت: از ابتدای طرح نوروزی ۵۸۵ نفر از هموطنان در تصادفات شهرها و جاده‌ها جان خود را از دست دادند.

خبرگزاری حکومتی مهر به‌نقل از وی نوشت نوشت مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرده است که از روز ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا نهم فروردین ۱۴۰۳، ۵۸۵ نفر در تصادفات جاده‌یی کشته و بیش از ۱۵ هزار و ۵۰۰ نفر مجروح شده‌اند.
وی افزود، عمده تصادفات در استانهای سیستان و بلوچستان، کرمان، اصفهان، خوزستان و خراسان رضوی بود.
شایان ذکر است آمار فوتی‌های تصادفات و سوانح جاده‌یی در نظام آخوندی با توجه به فقدان ایمنی در ساخت خودروها و از طرفی خرابی و نابسامانیهای جاده‌ها روزمره دهها تن از هموطنان جان خود را در تصادفات جاده‌ٔ از دست می‌دهند و این در حالیست که پیش از آن هادیانفر، سرکرده سابق پلیس راهور، از تصمیم برای سه‌برابر شدن مبلغ جرایم رانندگی تحت عناوین خودساخته «‌حادثه ساز» بودن تخلفات، از این طریق از مردم اخاذی می‌کنند (خبرگزاری حکومتی مهر ۹فروردین).

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/e15a38a7-829e-4f81-8261-89a5b5e15c4a"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات