728 x 90

آخوند علم‌الهدی در نمایش جمعه: برخی نماینده‌ها نوکر و کلفت دشمنان هستند

آخوند علم الهدی-آرشیو
آخوند علم الهدی-آرشیو

آخوند علم‌الهدی روز جمعه ۲ اسفند ۹۸ در نمایش جمعه رژیم در مشهد، ضمن التماس از مردم برای شرکت در شعبده انتخابات به زیر صرب بردن تأیید صلاحیت شده‌های قبلی در مجلس آخوندی اشاره کرد و گفت: «باید به کسی رأی دهید که تضمین داشته باشد که در آینده مانند برخی نماینده‌های گذشته نوکر و کلفت دشمنان نخواهد شد و با رأی دادن خود از ورود افرادی به مجلس که بعداً نوکر و کلفت دشمنان شوند جلوگیری کنید».

وی که می‌دید حوزه‌های رأی‌گیری رژیم خالی از رأی دهنده است مجبور به تکلیف شرعی کردن شرکت در انتخابات کرد و افزود: «همه فقها بر این مسأله که مشارکت اجتماعی و سیاسی در امت اسلام یک تکلیف قطعی شرعی است، اتفاق‌نظر دارند».

گفتنی است، شبکه خبر صدا و سیمای رژیم روز چهارشنبه ۳۰ بهمن‌ماه از نتایج یک نظرسنجی رسمی که در حساب‌ رسمی این شبکه در تلگرام منتشر کرده بود، پرده برداشت.

در این نظرسنجی با مطرح شدن چند پرسش گزینه‌یی از شرکت‌کنندگان خواسته شده بود تا با پاسخ به یکی از گزینه‌ها نظر خود نسبت به انتخابات پیش‌رو مجلس را بیان کنند.

با این‌که مسئولان شبکه صدا و سیمای رژیم هیچ زمینه‌ای برای تبلیغ درباره این نظرسنجی انجام نداده‌ بودند و از نظر زمانی وقت زیادی برای آن در نظر گرفته‌ نشده بود، اما پاسخ شرکت‌کنندگان به این نظرسنجی ۴گزینه‌ای، نشان داده که بیش از ۸۰درصد شرکت‌کنندگان به عدم مشارکت در انتخابات آینده مجلس آخوندی رأی دادند. پس از ظاهر شدن این نتیجه، مسئولان شبکه صدا و سیمای رژیم، نتایج نظرسنجی را حذف کردند.