728 x 90

آخرین تحولات جنگ در غزه - رویترز: نتانیاهو می‌گوید اسراییل برای سناریوهایی در مناطقی غیر از غزه آماده می‌شود

بمباران غزه
بمباران غزه

آخرین تحولات جنگ در غزه شامل حملات حوثی‌های یمن و درگیریها در غزه در این صفحه به روز می‌شود.

 

آخرین تحولات روز گذشته:

خبرگزاری وفا روز چهارشنبه گزارش داد: در بمباران اردوگاه نصیرات در آخرین شب ماه رمضان توسط اسرائیل، ۱۴تن کشته شدند. این در حالی است که ساکنان برای برگزاری مراسم عید آماده می‌شدند.

مردم نوار غزه، به‌رغم توپ‌باران و بمبارانهای اسرائیل، روز چهارشنبه مراسم نماز عیدفطر را در ویرانه‌های مساجد، مدارس و مناطق عمومی و در زیر باران برگزار کردند.

خبرگزاری وفا افزود در شهر رفح، که بیش از یک میلیون فلسطینی آواره را در خود جای داده، نماز عید در ویرانه‌های یک مدرسه و بر خرابه‌های مسجد فاروق برگزار شد. بسیاری از سازمانهای امداد با توزیع شیرینی و اسباب بازی برای کودکان، تلاش کردند با وجود شرایط سخت موجود، لبخند را بر لبان آنها بیاورند.

خبرگزاری وفا در گزارشهای دیگری از گل‌گذاری رهبران جنبش فتح و دولت فلسطین بر سر مزار یاسر عرفات رهبر تاریخی مردم فلسطین در رام‌الله به‌مناسبت عید فطر خبر داد.

وفا نوشت: «روز چهارشنبه به‌نمایندگی از محمود عباس رئیس دولت فلسطین، محمود العلول معاون جنبش آزادیبخش ملی فلسطین «فتح»، به‌مناسبت عید سعید فطر، بر مزار شهید یاسر عرفات... گل‌گذاری کرد».

هم‌چنین محمد مصطفی نخست‌وزیر و وزیر خارجهٔ دولت فلسطین همراه با شمار دیگری از اعضای این دولت بر مزار عرفات حضور یافتند و گل‌گذاری کردند.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/092170cf-ca18-40a4-845c-4c62c60920a5"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات