728 x 90

پیام تبریک زندانی سیاسی مهدی فراحی شاندیز به‌مناسبت پنجاه و دومین سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران

زندانی سیاسی مهدی فراحی شاندیز
زندانی سیاسی مهدی فراحی شاندیز
زندانی سیاسی مهدی فراحی شاندیز از زندان گوهردشت کرج به‌مناسبت پنجاه و دومین سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران پیامی فرستاد. متن این پیام از این قرار است:
وقتی ابرهای سنگین افق سیاسی و اجتماعی ایران، امید به بهار و رویش را به رؤیایی دست نیافتنی تبدیل کرده بود، ناگهان سه مرد آرمانگرا در میانه این زمانه پرابهام برخاستند، آنان میراثی از نیای خویش ستارخان را با خود داشتند. این سه مرد؛ به دل سیاهی زدند و از کثرت دشمن و کمی عدد خویش نهراسیدند. نام شان حنیف بود و سعید و بدیع زادگان. آنان مرزبندی سنتی و غبارگرفته کهن را به کناری زده و طرحی نو در آسمان سیاسی و اجتماعی ایران درافکندند. تفکر نوین آنان برای مبارزه با دیکتاتوری در میان جوانان ایران ریشه دواند، رویید و رویاند و به جنگلی سرسبز در خاک بارور وطن تبدیل شدند.

اکنون ۵۲سال از پی افکندن آن بنای شکوهمند گذشته است و سازمان حنیف و سعید و بدیع زادگان با نام سازمان مجاهدین خلق ایران چون خورشیدی در آسمان سیاسی ایران می‌درخشد و در پرتو یک رهبری ذیصلاح و در سایه فدا و صداقت بی‌مانند اعضا و هوادارانش در نبرد با استبداد سفیانی ولایت فقیه که کمر به نابودی ایران و ایرانی بسته است، به پیش می‌تازد و به دستآوردهای شگرفی دست یافته است. آری مجاهدین از روز آغاز تاکنون ققنوس وار از دل آتش هزاران توطئه و زد و بند برخاستند و اکنون آبدیده‌تر و روئین تر از همیشه عزم شان را برای وارد کردن ضربه نهایی به موجودیت سیاه استبداد جزم کرده‌اند.

من به‌عنوان یک زندانی سیاسی که سالهاست در جست‌وجوی آزادی میهن اسیرم از همه چیزم گذشته‌ام، سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران را تبریک می‌گویم و به مردم ایران نوید می‌دهم که با داشتن چنین پشتوانه‌ای از فدا و فداکاری، ایران فردای ما سرای زیبای آزادی و دموکراسی خواهد بود.

زندانی سیاسی مهدی فراحی شاندیز
شهریور ۱۳۹۶

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات