728 x 90

وحشت در مجلس ارتجاع از پیامدهای وضعیت وخیم اقتصادی/ عضو مجلس ارتجاع:‌ ظرفیت و تاب و تحمل مردم در مقابل فشارهای بی‌امان اقتصادی بیش از این نیست

ابراز وحشت از پیامدهای وضعیت بحرانی معیشتی ـ مجلس ارتجاع ۵ خرداد ۱۳۹۸
ابراز وحشت از پیامدهای وضعیت بحرانی معیشتی ـ مجلس ارتجاع ۵ خرداد ۱۳۹۸

جلسه علنی امروز (یکشنبه ۵خرداد ۹۸) مجلس ارتجاع صحنه ابراز وحشت اعضای این مجلس نسبت به پیامدهای وضعیت بحرانی اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم بود.

محمد کاظمی عضو مجلس از باند روحانی به اعضای باند رقیب که این روزها روحانی و دولتش را به‌شدت مورد حمله قرار می‌دهند هشدار داد تخریب روحانی باعث پیشروی آنها نخواهد شد بلکه «میدانهای سیاسی» را به «براندازان» می‌دهد.

وی گفت:‌ « باید از فردایی بترسیم که با ندانم کاری و موقع ناشناسی و ناامید کردن مردم از تاثیر چهره‌ها و جریانهای متعهد، براندازان.. معرکه گردان میدانهای سیاسی کشور شوند».

وی در قسمت دیگری از سخنانش به شکست رژیم آخوندی در فیلتر کردن تلگرام اشاره کرد و اعتراف کرد مردم بابت این اقدام «بد و بیراه نثار ما» می‌کنند.

یکی دیگر از اعضای مجلس ارتجاع به اسم سکینه الماسی به گوشه‌یی از دزدیهای باند رقیب در عسلویه اشاره کرد و گفت: « عسلویه شبیه گاو شیرده و پتروشیمی‌ها کیف پول آقازاده‌ها هستند مردم مظلوم ما در عسلویه به‌خاطر آلایندگیهای شیمیایی جان و خون خودشان را از دست می‌دهند به قیمت ایجاد رانتهای چند صد هزار میلیاردی برای آقازاده‌هایی که گاه سر از آمریکا و کانادا در می‌آورند».

این عضو مجلس ارتجاع فاش کرد ۴۵۰تن از کارکنان بخشهای مختلف پارس جنوبی برای ماهها حقوق دریافت نکرد‌ه‌اند و نسبت به استمرار اعتراض آنها هشدارد داد. وی گفت: «آنها در این وضعیت اقتصادی اکنون ماههاست بلاتکلیف هستند و امکان پرداخت حقوقی برایشان نیست بیمه‌هایشان هم پرداخت نشده است، تجمعات هر روز آنان در عسلویه بارها مورد سو استفاده در رسانه‌های معاند قرار گرفته است».

حاجی دلیگانی عضو دیگر مجلس ارتجاع روحانی را مورد حلمه قرار داد که «کارها را به‌دست افراد نالایق، تنبل، رفاه‌ زده، دامادپرست، فرزند پرست، اقوام و آشنا پرست، پول پرست» سپرده است و باعث «از دست رفتن فرصتها» شده است. او خطاب به روحانی گفت:‌ «یکبار دیگر به شما اتمام‌حجت می‌کنم که به‌صورت واقعی و نه با حرف و با شعار بلکه عملاً در کنار مردم قرار بگیرید»

عضو دیگر مجلس ارتجاع به نام قلی‌الله قلی‌زاده هشدار داد:‌ «ظرفیت و تاب و تحمل مردم در مقابل فشارهای بی‌امان اقتصادی بیش از این نیست»

کوچکی‌نژاد یکی دیگر از اعضای مجلس اتجاع از باند خامنه‌ای به روحانی به‌خاطر طرح مسأله اختیارات و بازنگری قانون اساسی حمله کرد و گفت: «روحانی به‌جای این‌که به مشکلات مردم بپردازد،‌ بحث اختیارات خودش را مطرح می‌کند. رفراندوم را مطرح می‌کند و اختیارات دیگر در رابطه با وزارتخانه‌ها را مطرح می‌کند که حجم دولت را افزایش بدهیم. یعنی روحانی رفته است توی حاشیه به‌جای این‌که بیاید به بحث اقتصادی و به مشکلات اساسی مردم رسیدگی کند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات