728 x 90

نگرانی از قیام مردم و نقش مجاهدین

تصویری از درگیریهای مردم کازرون با یگانهای ویژه رژیم ایران
تصویری از درگیریهای مردم کازرون با یگانهای ویژه رژیم ایران

یک مهره باند خامنه‌ای به نام رائفی‌پور در جمعی از بسیجیان و لباس شخصیهای سرکوبگر به قیام مردم کازرون پرداخت و گفت:

مثلاً شما می‌بینید توی کازرون مردم یک بخشی از همان شهرستان کازرون میگویند ما جدا بشیم، مرکز استان حق ما را می‌خوره اون یکی میگه مرکز شهرستان به ما امکانات نمی‌گذاره برسه در همه شهرها هم هست.

تو آن شلوغی یکهویی حمله میشه به پاسگاه پلیس شما انتظار دارید وقتی به پاسگاه پلیس حمله بشه پلیس چه کار کنه؟

وظیفه‌اش است که دفاع کنه چون اسلحه خانه داره چون اگر اسلحه خانه بیفته بدبخته، تیر بزنند سنگ بزنند کوکتل مولوتف بزنه مجبوره دفاع کنه.

این مردم که رفتند دنبال خواسته به‌زعم خودشون به پندار خودشون به عقیده خودشون به حق خودشون بودند اما فقط دو نفر کافیه تو آن جمع یک کاری بکنه، سازمان منافقین تو هر شهر از این دو نفرها داره.

 

در کازرون گفتند برادر شهیدم خون ات رو پس می‌گیرم

رائفی‌پور ۲۲خرداد ۹۷ نیز در جمعی از نیروهای بسیجی و چماقداران لباس‌شخصی خامنه‌ای در هراس از مجاهدین و خیزشهای مردمی گفته بود:

خیلی ساده، فشار اقتصادی، نارضایتی مردمی، حمله مسلحانه، که اینها رو کی‌ها براشون انجام می‌دهند؟ منافقها اون کسانی که کار داره برای اینها، حمله مسلحانه، کشته سازی؛ شما تو کازرون همون چند نفر که کشته شدند داشتند تشییع جنازه‌اش می‌کردند یکهویی چند نفر داد زدند که چی؟ برادر شهیدم خون ات رو پس می‌گیرم، درگیری سر این‌که نمی‌دانم فلان شهرستان از کازرون جدا بشه یا نشه برادر شهیدم خون ات رو پس می‌گیرم؟ دوزاری شریف داره می‌افته یا نه؟ بعد بخش آخر هم میگه و مسلح سازی، میگه حالا این مردمی که ازشون کشته گرفته شده بهشون میرسانیم.

لیبی کجا ما کجا، لیبی با اینها کاری نکر‌ده بود ما ببین چه بلاهایی سر اینها آوردیم نقشه‌های اینها رو بعضاً سی سال چهل سال عقب انداختیم، مسلط بشوند کاری با ما می‌کنند گفتم سوریه و لیبی و بحرین و یمن و اینها باید بروند بوق بزنند.

بولتون توی جمع منافقین چی میگه؟ من پیش از این اتفاقات و بیش از ده سال است که می‌گویم که سیاست رسمی ایالات متحده باید سرنگونی رژیم ملاها در تهران باشد، رفتار و اهداف این رژیم تغییر نخواهد کرد و بنابراین تنها راه این هست که خود رژیم را تغییر دهیم.

 

وحشت رائفی‌پور از نقش مجاهدین در قیام

این مهره باند خامنه‌‌ای پیشتر نیز از نقش مجاهدین در قیامها وحشت خود را بیان کرده بود وی گفته بود: منافقین ۱۸هزار ترور انجام دادند. بعد همونها دارند امروز پیام می‌فرستند از اونور نه؟ مریم رجوی داره پیام می‌فرسته تازه یک پروژه داریم به اسم منافقین که منافقین کافیه یک مملکت رو موتورش رو بیاره پایین، بعد همه اینها، تو کماکان ماندی ۳۹سال از عمرت گذشته عجیب نیست؟

 

همه طبقات علیه نظام دست به دست هم می‌دهند

یک مهره باند مغلوبِ رژیم به نام محمدرضا تاجیک در وحشت از اوضاع انفجاری جامعه و خطر قیام مردم نوشت: ایران امروز به‌گونه‌یی از کوره در رفته و نباید تصور کنیم که اگر اعتراض، یا جنبشی رخ می‌دهد طبقه بنیاد است و مثلاً از سوی فرودستان جامعه به حرکت در می‌آید. شرایط ذهنی که مشابه‌ عمل می‌کند می‌تواند پرولتاریا، خرده بورژوازی و بورژوازی را در جامعه به پیوند برساند.

وی افزود: در چنین فضایی جای پای هر سه طبقه مشاهده می‌شود و این طور نیست که گروه خاصی که تهیدست محسوب می‌شود، تنها باشد.

 

وحشت سایر مقامهای حکومتی از قیام مردم ایران

با نزدیکتر شدن زمان برگزاری گردهمایی سالانه مجاهدین همه ارکان نظام ولی‌فقیه در هراس از تاثیر‌گذاری این گردهمایی بر تحولات سیاسی و بین‌المللی به صحنه آمده و به سوزوگداز پرداختند؛ هر سه قوه رژیم یعنی دولت، مجلس و قضاییه آخوندی به لشکر کشی علیه برگزاری این گردهمایی دست زده‌اند.

سخنگوی وزارت‌خارجه رژیم در توجیه مطبوعاتی مدعی شد که دولت روحانی «رایزنیهایی» با فرانسه «مبنی بر جلوگیری از این نشست» انجام داده است.

او به فرانسه یادآور شد: مجاهدین یک گروه تروریستی و با سابقه اقدامات خصمانه نسبت به ملت ایران است. آنها که گاهی نشستهایی در فرانسه دارند که مورد اعتراض جمهوری اسلامی بوده است و گفته‌ایم که نباید از استانداردهای دوگانه استفاده کرد و تروریسم را به تروریسم خوب و تروریسم بد تقسیم‌بندی کرد.

قاسمی سپس به تهدید دولت فرانسه پرداخت و گفت: اقدام کسانی که مجوز برگزاری چنین نشستهایی را می‌دهند غلط و اشتباه است که پیامدهایی هم برای خودشان خواهد داشت.

 

نقوی حسینی: مجاهدین مناسبات ما با اروپا را به هم می‌زنند (جزییات بیشتر)

نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس ارتجاع طی گفتگو با رسانه‌های حکومتی هم‌چون سخنگوی وزارت‌خارجه، دولت فرانسه را به‌خاطر برگزاری گردهمایی مقاومت در پاریس که محورش به‌گفته او «تقابل» با حکومت آخوندی است مورد حمله قرار داد و گفت: «رفت و آمد مجاهدین و برگزاری نشست در کشورهای اروپایی با شعارهای مبارزه با تروریسم این کشورها در تناقض است

او گفت: «‌ منافقین با نشست آتی خود درصدد خدشه‌دار کردن مناسبات ایران و اروپا هستند، این گروهک‌ها در تلاشند تا تمام مناسبات مسالمت‌آمیز بین ایران و اروپا از بین رود، نشست آتی هم با هدف تاثیرگذاری بر رفتار اروپایی‌ها برگزار می‌شود، به‌ویژه در شرایط کنونی که مذاکرات برجامی بین ایران و اروپا در حال انجام است.

 

لاریجانی و اعتراف به تاثیر‌گذاری گردهمایی مجاهدین بر روی قیام مردم ایران (جزییات بیشتر)

 

محمد جواد لاریجانی معاون امور بین‌المللی قوه قضاییه، در پاسخ به تأثیر فعالیتهای مجاهدین بر روی نیروهای قیام‌آفرین انگشت گذاشت و گفت: «اینها از لیست تروریزم مجاهدین را درآوردند... اینها رو تطهیرکردند. آمدند دوباره فعالیت در داخل ایران. اینها معتقدند مجاهدین تنها مهره‌ای هستند که می‌توانند در ایران در کنار سایر تروریستها اقدامات تروریستی انجام بدهند و ضمنا در بیرون هم به‌عنوان یک چهره فعال سیاسی مطرح باشند».

این غربیهایی که طرفدار حقوق‌بشر هستند و مدعی هستند که باید با تروریسم جنگید چگونه در پایتخت‌هاشون برای تروریستهای آدمکش به این درجه و به این مقدار فرش قرمز پهن می‌کنند و بهترین خانه را در اختیارشان می‌گذارند.

.

 

 

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات